Vereniging 23 w. Afd. Fotoclub Ook voor de Fotoclub W.F. is het nieuwe seizoen weer aan gebroken. Hopenlijk heeft iedereen van een goede va kantie genoten, en kan er nog wat van die vele foto's, dia's en films worden genoten, die tijdens deze gelukkig steeds weer terugkerende blijde ge beurtenis gemaakt zijn. Ook voor het seizoen 1975/ '76 is er bij de leden weer een programma in de bus ge rold, dat er als volgt uit ziet: 9 oktober: 1e competitie-avond; onder werp vrij. 23 oktober: Ook dit seizoen hebben wij de heer Boer van de fotoclub "De Maasstad" uitgenodigd. Vorig seizoen was het zwart wit foto-werk. Dit keer heb ben wij hem gevraagd zijn dia's mede te brengen. 6 november: Filmen staat bij velen van onze leden nog in de kinder schoenen. Vanavond gaan wij eens kijken wat die enkeling toch nog presteert. 20 november: Van de Bond hebben wij een cursus "jureren" toegewezen gekregen. Met beeld en ge luid zullen ons de specifieke facetten van het jureren wor den bijgebracht. 4 december: 2e competitie-avond; onder werp vrij. 18 december: Modelavond; wij hebben twee verschillend geaarde model len in petto. Wij zouden haast zeggen: "komt dat zien, komt dat zien". 15 januari: Wij beginnen het nieuwe jaar met een Bondscollectie. La ten wij met z'n allen eens bekijken wat andere clubs er van terecht brengen. Mis schien doen wij er fijne ideeën uit op. 29 januari: 3e competitie-avond; ver plicht onderwerp: "oude bruggen". Hr. de Bruin heeft zich be schikbaar gesteld voor het geven van doka lessen op een aantal tussenliggende donderdagavonden. Deze les sen zijn speciaal bestemd voor hen die kampen met doka drempelvrees. Het tweede gedeelte van het programma, dat tot juni 1976 loopt, zal begin januari 1976 aan de leden worden toege zonden. Gaarne tot ziens op onze clubavonden. Het bestuur. Afd. Gemengdkoor "Wilton-Fijenoord" Op donderdag 12 september 1975 gaf het Gemengdkoor "Wilton-Fijenoord" voor de bewoners van het St. Jacobs- gasthuis te Schiedam een concert. Het programma be stond uit ernstige en vrolijke koorwerken. Ter afwisseling gaf de heer Krijn Koetsveld enige piano- soli ten gehore, terwijl de niet a capella gezongen nummers door mevrouw Eysbergen werden begeleid. Het bleek dat zich onder de bewoners vele oud-werkne mers van "Wilton-Fijenoord" bevonden, waardoor het be drijf en namen van personen van vroeger ter sprake kwa men. Een krasse heer deelde mee, dat hij baas bij de hou tenscheepsmakers was ge weest en dat hij nu 25 jaar gepensioneerd en 91 jaar was. Nu, hij kon er nog best wezen. Op verzoek van de direktrice van het tehuis werden na af loop van het concert door de koorleden samen met de toe hoorders nog enige Neder landse volksliederen gezon gen. Het is een gezellige avond geworden, waarop alle aan wezigen met genoegen kun nen terugzien. Tijdens de Kersttijd zal het koor met een aangepast pro gramma een concert in het Noletziekenhuis verzorgen. Nieuwe leden, vooral bassen, zijn van harte welkom. Het koor repeteert iedere donder dag van 20.00 uur tot 22.00 uur in het Gebouw Chr. Soc. Belangen, Lange Haven 73 te Schiedam. Inlichtingen zijn te verkrij gen bij: Mevr. R. Sliedregt-Boxhoorn, tel. 010-70 72 92; hr. Th. H. Middeldorp, tel. 010-70 01 39 en de overige bestuursleden. Het bestuur. Afd. Hengelsport Zoals te zien is op de lijst met de tussenstanden, heeft de heer Jan v. d. Bijl na 4 concoursen de leiding met een zeer laag aantal punten, namelijk 11. Jan heeft zich echter voorgenomen om de volgende 5 concoursen, die hij nog moet vissen, ook zijn gemiddelde laag te houden. Dus vrienden, houdt Jan in de gaten en bindt met hem op een sportieve wijze de strijd aan. Evenzo zal Jan zijn eer ste plaats gaan verdedigen. De puntenlijst geeft nu nog een vertekend beeld, doordat er vissers zijn die nog maar 1 of 2 wedstrijden gevist hebben. U dient dit echter goed in de gaten te houden, want wie slechts één con cours heeft gevist, mag er nu geen één meer missen. Im mers, als we aan het 5e con cours gaan beginnen, gaan de strafpunten meetellen voor degenen, die nu nog maar 1 wedstrijd gevist heb ben. Let daarom op uw zaak; er mogen maar 3 councour- sen van de 11 gemist wor den. Laten we na afoop van elk concours ook even denken aan de 2e penningmeester, Leen Noordzij, die int immers de 0,50 voor de gevangen bovenmaatse vis, dan hoeft Leen geen geld te innen op de feestavond om zijn zaak sluitend te maken. Vissers, alvast bedankt namens Leen! Zoals bekend zet de 2e secre taris, Jan de Kok, nog steeds de verzameltijd op de kaart. Laat u hem dat nu niet voor niets doen en probeer op tijd te zijn, want Jan zit zich nu af te vragen of hij wel klok kan kijken. Dus visvrienden nogmaals, probeert u op tijd te zijn. Namens het bestuur, P. Kop, secr. Afd. W.A.C. De W.A.C. organiseert van 15 tot en met 22 november a.s. een vliegreis met een 8- daags bezoek aan Istanboel (Turkije). De kosten voor deze vliegreis bedragen 570, De prijs is inclusief: 30, luchthavenbelasting, verplich te annuleringsverzekering van 3%, vlucht Amsterdam-lstan- boel vice versa, transfer luchthaven-hotel vice versa, ongevallenverzekering, ver blijf in goed hotel op basis van vol-pension. Voor excursies zal worden zorggedragen. Ook niet-leden mogen hier aan deelnemen. Personen die zich willen aanmelden voor deze vliegreis kunnen zich vervoegen in het Praethuis op het W.A.C. terrein. Aan meldingen tot 15 oktober 1975. Fascinerende stad op de grens van 2 werelden Istanboel strekt zich uit aan beide zijden van de grens tussen Europa en Azië en is daardoor een stad van grote kontrasten. Hier vindt u prachtig natuurschoon naast

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 25