WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. Lid van de RSV Groep. Verschijnt maandelijks Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; G. Gort; drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noor dewier; M. C. Oranje; jhr. ir R. F. P. Röell; J. Vermeulen; M. van Vliet, eind redacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Foto van de maand: De 50.900 dwt Bulkcarrier vlak voor de stapelloop 1 Bezoek van de Indonesische dele gatie aan WF 2 Griekse bulkcarrier gleed voor spoedig van de helling 3 Bokken brachten brugdekhuis aan boord Klinkersvak sterft uit, maar niet helemaal. 4 "Sea Lion I" verandert steeds meer van aanzien 5 Kiel gelegd voor bulkcarrier van 70.000 dwt K. P. Muilwijk vierde 80ste verjaardag 6 "Oude" bekende kwam weer naar de WF-werf Jubileumviering - 8 Jubilarissen van de maand 10 WF-order voor drie Indonesische Korvetten komt ook Schiedam zeer van pas 11 Achterstevens en roeren met vrachtschip vertrokken 12 Interview D. P. Sanders 14. Oud WF-er werd de "Flying Dutchman" van Lloyd's 16 Punt 1veiligheid 17 Vorming en opleiding 21 Dankbetuigingen 22 In memoriam 23 Vereniging WF Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het oktober-nummer dient vóór 10 ok tober in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 2