Bezoek van de Indonesische delegatie aan WF Vorm een overzicht van de historie van Wilton-Fijenoord en haar plaats in het RSV- concern. In deze opzet vergat hij even min de functie van de Neves- bu uiteen te zetten: het ont werp- en ingenieursbureau voor marineschepen, waarin RSV een meerderheidsbe lang heeft. Dit mede in ver band met de verwezenlijking van genoemde order. Het gezelschap maakte per bus een rondrit over de werf, waarna men zich aan boord begaf van de Prinsesseplaat van de Spido voor het ma ken van een rondvaart door de Rotterdamse haven. Aan boord bevond zich ook ter verwelkoming de heer ir J. Bout, vice-president van de Raad van Bestuur van RSV. Het gezelschap voor de villa van de werf De Indonesische parlemen taire delegatie, die recente lijk een bezoek heeft ge bracht aan Nederland, heeft in het kader hiervan ook Wilton-Fijenoord bezichtigd. Dit gebeurde op vrijdag 19 september jl. De gasten, waaronder eveneens enige Nederlandse parlementsle den en functionarissen van de Indonesische ambassade in Den Haag, werden welkom geheten door de directie. Het lid der directie, de heer ir O. J. van der Vorm, wees op de banden van vriend schap tussen de beide lan den, die zo historisch zijn bepaald en nu nauwer wor den aangehaald. Hij vestigde de aandacht op het belang van samenwerking, waarbij hij, verwijzend naar de order voor de drie korvetten voor Indonesië, duidde op de gro te betekenis voor de werk gelegenheid bij zowel Wilton- Fijenoord als bij andere be drijven binnen en buiten RSV. Hierna gaf de heer Van der De heren Van der Vorm en Wilton heten de gasten welkom

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 3