Heidebad 1976 Adm.nummer Naam Adres Plaats Vereniging 18 In het WF-Nieuws van deze maand vindt u weer het aan vraagformulier voor ons Va kantie-Centrum. Deze formulieren moeten voor 30 november a.s. wor den ingeleverd. We zullen dan trachten u uiterlijk 10 januari 1976 mede te delen of uw aanvraag is goedgekeurd, dan wel of u naar een andere mogelijk heid moet omzien. Wij willen de inschrijvers zonder kinderen echter ver zoeken hun vakantie niet op te nemen tijdens de school vakantie. Heeft men het afgelopen sei zoen gedurende de school vakantieperiode een huisje toegewezen gekregen, dan komt men ditmaal niet in aanmerking voor deze pe riode, tenzij er huisjes over blijven. In Heidebad bestaat ook de mogelijkheid tot in pension gaan, waarvoor men ook ge bruik kan maken van het for mulier als men duidelijk laat blijken, dat het om pension te doen is. Er is in Heidebad tevens een camping, waarop men een plaats voor het hele seizoen, of voor de vakantie, kan be spreken. Was- en toiletgelegenheid is in voldoende mate aanwezig. Plaats bespreken kan recht streeks bij de administratie van Heidebad of via onze Personeelsdienst: echter niet door middel van het formu lier. Verdere inlichtingen worden gaarne verstrekt door onze heer Jonk (tel. 3092). Prijzen kunnen wij helaas nog niet bekend maken, doch deze zullen ongetwijfeld weer enigszins moeten worden verhoogd. Hierop zullen wij later echter terugkomen. Speciaal voor onze gepensioneerden Evenals dit jaar bestaat weer de mogelijkheid een huisje te huren voor de helft van de vóórseizoenprijs. Het tijdvak 1 mei tot 29 mei 1976 is hiervoor gereser veerd. U dient er wel rekening me de te houden dat u zich slechts door één persoon kunt laten begeleiden. Mochten er meer personen met u meegaan dan dient u de volle voorseizoenprijs voor het huisje te betalen. Ook voor pension is weer 'n reduktie ingesteld en wel van 25% van de pensionprijs ge durende het tijdvak 15 mei tot 29 mei 1976. Deze kortingen worden uit sluitend aan onze gepensio neerden en/of hun echtgeno ten gegeven. Alle andere oud werknemers, die nog geen 65 jaar zijn (bijv. W.A.O. enz.) dienen de normale voorseizoenprijs te betalen. Inschrijving kan geschieden door het invullen van bij gaand formulier. Personeelsdienst Ondergetekende wenst in aanmerking te komen voor een zomerhuisje Hij heeft voorkeur voor het huisje Hij gaat met--personen. Duur 1 of 2 weken. Hij wenst te gaan in het tijdvak (ten hoogste 2 weken opgeven en datum vermelden) Handtekening: Inleveren vóór 29 november 1975 bij de Personeelsdienst (de heer Jonk). iVê a "Jeugd Music In Dag" bij Harmonie Wilton-Fijenoord groot sukses In het kader van het 50 jarig bestaan heeft de Harmonie Wilton-Fijenoord een Jeugd Music In Dag gehouden op 5 October j.l. Aan deze dag hebben onge veer 100 jongelui deelgeno men tussen de 12 en 18 jaar. Uit een aantal muziekvereni gingen aangesloten bij de K.N.F. (dit is de Kon. Fede ratie voor Harmonie en Fan fare gezelschappen) welke hiervoor waren uitgenodigd, is dit aantal tot stand geko men. Door deze jongelui is een orkest gevormd. Het heeft de gehele lag gemusi ceerd in het repetitielokaal van de Harmonie W.F. Tussen 9 en 10 uur vond de ontvangst van de gasten plaats, waar in eerste instan tie iedereen liep als een kat in een vreemd pakhuis. Na een eerste kennismaking werd door de dirigent van ons eigen jeugdorkest de Heer Wim Vos het orkest in zijn totaliteit samengesteld. Hierna werd een woord van welkom gesproken door de voorzitter J. Vos die onze Promotor de Heer H. Roo- zendaal aan de gasten voor stelde. De Heer H. Rozen- daal sprak hierna de gasten op de volgende wijze toe. Jongelui in het kader van ons 50 jarig bestaan heeft de Harmonie deze dag georga niseerd. Wat een jeugd "mu- sic-in" dag is, weet ik niet, weten jullie niet, het is 'n ex periment en of dit slagen zal weten wij vanmiddag om 5 uur, als het resultaat van een dag hard werken in een con cert wordt tot uiting ge bracht. Hierna werd onder leiding van de heer Wim Vos,

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 20