19 geassisteerd door de heren J. J. Hardonk en P. van Vliet met de repetitie begonnen. Deze duurde tot 12 uur waarna men ging lunchen. Om 2 uur ging men verder met het instuderen van enke le werken die geen van de muzikanten vooraf had gezien. Aan de ouders van de deelnemers was een in vitatie gezonden om de re sultaten van deze dag te ko men beluisteren. Ook aan de K.N.F. was een schrijven ge zonden, en hiervan was de Heer J. Bakker als lid van het dagelijks bestuur en de Heer C. Kros als secr. van de Afd. Zuid-Holland der K.N.F. aan wezig. Ook onze Ere Voor zitter de Heer Ir B. Wilton kwam om de resultaten van deze jeugddag te beluisteren. De belangstelling voor het eindconcert overtrof ieders verwachting. Enkele honder den mensen hadden de verre reis naar ons repetitie lo kaal gemaakt. Tijdens het concert sprak de Heer J. Bakker namens de K.N.F. nog enkele woorden. Hij dankte de Harmonie en het bedrijf W.F. voor deze bij zondere dag, en sprak de hoop uit dat het traditie zou worden. Hij was verheugd dat in het kader van dit jubileum ook een dag voor de jeugd, en in het bijzonder voor de K.N.F. jeugd was gepland. Tot slot sprak de Heer Ir B. Wilton. Hij dankte de heer J. Bakker voor de lovende woorden tot de Harmonie en bedrijf gericht. Om deze dag tot traditie te laten worden vond bij hem goede weer klank. Met groot respect had hij de verrichtingen van de deelnemers alsmede van de leiding gevolgd. Hij dankte de Heer Wim Vos en de beide andere heren voor het vele werk op deze dag verricht. Ook een woord van dank aan de jeugdcommissie die deze dag had georganiseerd werd door hem gedaan. "In jullie leven zul je teleurstellingen te verwerken krijgen, denk dan aan deze dag terug en besef dan dat er in samen werking bijzonder veel te be reiken is". Hij dankte Mej. M. v. d. Haak, Mej. J. van Sliedrecht en de Heer A. Wilkes voor het werk door hen gedaan. Hierna werd nog een werk uitgevoerd. Onder staand ap plaus dankten de aanwezi gen voor hetgeen werd ge boden. Hiermede behoorde deze dag tot het verleden. De deelnemende verenigin gen waren Kon. Harmoniekapel Delft Delft Kon. Harmonie De Bazuin Gorinchem Afd.: HARMONIE In verband met het aanvra gen van toegangskaarten voor het Jubileumconcert op 29 november a.s., moet het bestuur van de Harmonie Wilton-Fijenoord u het vol gende mededelen: Daar de aanvragen het aan bod verre heeft overtroffen, wat uiteraard voor het be stuur prettig is, moeten wij tot een voor ons bijzonder onplezierige maatregel over gaan. Diegene die een groot aan tal kaarten hebben aange vraagd, moeten er rekening mee houden dat dit aantal niet in zijn geheel kan wor Harmonie Crescendo Sliedrecht Harmonie Kunst na Arbeid Arkel Harmonie La Bona Futura Poortugaal Harmonie Liora De Lier Harmonie Concordia Vlijmen Harmonie Nut en Vermaak Zundert Maaslandse Harmonie Maasland Harmonie Wilton-Fijenoord Schiedam den verstrekt, hoezeer dit ons ook spijt. Wij hopen echter dat een ie der die toegangskaarten ont vangt ook hiervan gebruik zal maken. Indien u door bijzondere om standigheden geen gebruik kan maken van de aan u toe gezonden toegangskaarten, verzoeken wij u deze zo spoedig mogelijk retour te zenden aan het onderstaan de adres. Hiervoor bij voorbaat onze dank. W. Rissema Albardastraat 3, Schiedam. Telefoon: 70 67 44. W. Rissema, secr. Het concert bestond uit de volgende werken Antwerpse suite 3 delen Henk van Lijnschooten Klein suite 5 delen Tsjaikowski arr: Kees Vlak Led It Be de Beatles Rag Thime suite 1ste deel Ted Hugens en tot slot Blue Rock en Amazing Graze Afd. HENGELSPORT Zoals elk jaar is op 13 juli 1975 de tweekamp met de biljarters gehouden. Het weer was deze keer niet zo erg gunstig; er was erg veel wind dus wat golfjes op het water. Dit jaar is er gevist in het Aarkanaal bij Ter Aar en dat is gezien de resultaten dan ook een geslaagde dag ge weest. Nadat iedereen was opge haald met de bus, waren we al snel aan het gekozen vis water. Om 9.30 uur blies de heer J. Broos voor de aan vang en al snel moesten de controleuzes gaan lopen van de een naar de ander. Zij

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 21