WILTON FI JE NOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. Lid van de RSV Groep. Verschijnt maandelijks Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; G. Gort; drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noor dewier; M. C. Oranje; jhr. ir R. F. P. Röell; J. Vermeulen; M. van Vliet, eind redacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Foto van de maand: Het plaatsen van de kraanfundatie op de "Sea-Lion I" (zie pag. 2 en 3) 1 Ambassadeur van de Volksrepu bliek China bezocht onze werf 2 Opslagloodsen voor korvetten "Sea-Lion I" krijgt steeds duide lijker haar nieuwe vorm 3 Bouw van 70.000 dwt bulkcarrier verloopt stelselmatig en vlot 4 Krukas "Bianca" twaalf dagen voor op schema 5 "Esso Danmark" voor dokbeurt in dok 7 6 Welkom aan het centrale RSV per soneelsblad "Spartan Lord" was vroeger "Camarque" "Pavlos B" groeit gaandeweg uit naar "vol wassen" schip 7 Turbo Blower Service klaarde karwei aan boord "Konkar Victory" Personalia Willy Wilton Fonds "Stadt Bremen" onderging uitge breide roerreparatie 8 Werk aan kade gaat krachtig verder 9 Europees ruimtevaart project •Ariane-raket 12 Ideeënbus Oud WF-er werd de Flying Dutchman" van Lloyd's 14 J. de Ligt snijdt schepen om in de fles te stoppen Punt 1: veiligheid 16 Vorming en opleiding 18 Vereniging WF Pag. 3 omslag: In memoriam Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het november-nummer dient vóór 10 november in het bezit van de eind redacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 2