Dankbetuigingen A. Nooteboom systeemontw. Comp. 25 jaar T. Roos leraar Pr. Th. 25 jaar J. Rijsdijk bankw. mont. A.W. 25 jaar D. D. Ritter bankwerker mont. A.W. 25 jaar C. E. Slijkoord vlakwalser Sb-N.B. 25 jaar L. Verkerk tekenaar-constr. N.B. 25 jaar A. Schot groepsl. constr. N.B. 25 jaar Hiermede betuig ik mede na mens mijn kinderen mijn op rechte dank aan de directie en alle collega's voor de vele blijken van medeleven be toond na het overlijden van mijn man. Ook de geweldige belang stelling tijdens de teraarde bestelling heeft ons diep ge troffen en heeft ons het ge voel gegeven, dat zijn leven voor anderen iets heeft be tekend. Mevrouw A. ter Heijden- Vrijmoed Voor de vele door u betoon de blijken van medeleven en deelneming na het overlijden van mijn geliefde man, be tuig ik, mede namens mijn dochter, mijn hartelijke dank aan direktie, chefs, bazen en collega's. De belangstelling van zo velen heeft mij diep getroffen. Mevr. A. Kleinheerenbrink- Murk Dankbetuigingen werden ont vangen i.v.m. 40-jarig jubi leum van: L. v. d. Boogert C. L. v. d. Hul C. Oosthoek i.v.m. 25-jarig jubileum van: D. Boogerd P. Bouts B. Breedijk C. K. Harreman T. Roos i.v.m. gewonnen prijzen ge durende de actie 10 jaar Ideeënbus Nieuwe Stijl van: J. J. v. d. Leeden Onze hartelijke dank aan al len voor de fraaie cadeaus, de waarderende woorden en vooral voor de grote belang stelling betoond bij mijn af scheid wegens het bereiken van de 65-jarige leeftijd. H. v. d. Spek en echtgenote Langs deze weg dank ik de directie, chefs en collega's voor de hartelijke blijken van medeleven na het overlijden van mijn echtgenote. A. A. Cornelissen WILLY WILTON FONDS Per kas ontvangen wegens verkoop oud materiaal in de maand oktober '75 610,85.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 13