"Bedrijfsmedia onontbeerlijk voor informatie in deze razendsnelle tijd" I 7 Ir B. Wilton bij jubilea „Soms denk ik, waar haal ik mijn leidraad voor deze toe spraken vandaan. Maar na tuurlijk komt het altijd in or de, omdat er zoveel op het bedrijf gebeurt. Dat zie je vooral, wanneer al die evene menten in een gecomprimeer de vorm als in het WF-Jour- naal worden gebracht. In die film zie je telkenmale weer het totale bedrijfsgebeuren van een jaar bijelkaar ge bracht". Dit merkte het lid der direc tie, de heer ir B. Wilton, op tijdens de jubileumviering op vrijdag 31 oktober jl. in de kantine Hoofdkantoor. Er vier den drie WF-ers hun 40-jarig dienstverband bij het bedrijf en zeventien hun 25-jarig dienstverband. „Maar", meende de heer Wil ton, „ik moet echt piekeren over wat er is gebeurd; ik moet het vaak van het papier hebben. U weet het echter allemaal beter, uit de eerste hand, rechtstreeks uit de praktijk. Daarom weet u ook, dat onze film geen propagan damateriaal behelst. Het is allemaal werkelijkheid. En het lijkt dan allemaal veel wat er in één jaar zich allemaal af speelt. Ik houd dan ook staande, dat door allerlei fac toren er inderdaad in één jaar evenveel gebeurt als vroeger in vijf jaar". Op de hoogte Als achtergrond in zijn toe spraak haalde hij aan de on ontbeerlijke media in het be drijf om de mensen op de Zij kwamen ook goed uit de (ideeën)bus Enige ideeën-rijke mannen met echtgenotes kunnen wij besluiten met de opmerking, dat de WF-familie- band door dit gebeuren tus sen dit groepje WF-ers dui delijk vaster is aangehaald en zeker niet in het minst ge durende het uurtje samenzijn na de Schouwburg. Oh ja, heeft u nog een idee? In de bus ermee Genpemd jaar steekt wat schril af tegen het topjaar 1968 toen er veertien ideeën werden beloond met in totaal 3.860,—. De heer Roozendaal memo reerde ook, dat lange tijd ge durende deze prijsvraag de onlangs plotseling overleden heer Lobelle Vazquez, een in de Bedrijfsdienst werkzame Spaanse medewerker, aan de top heeft gestaan. De overige deelnemers met beloonde ideeën gedurende het tijdvak van de prijsvraag zijn de he ren: Clarijs, Damme, Krab bendam, Molendijk, Schone- veld en Verseput. de Ideeënbus Commissie via interviews in het WF-Nieuws er alles aan hebben gedaan om de medewerkers te acti veren en te motiveren". Vervolgens vertelde de heer A. Potuyt, secretaris van de Ideeënbus Commissie de aan wezigen, dat na het diner de Schouwburg in Rotterdam zou worden opgezocht om er een blijspel te kunnen bij wonen. Sindsdien weten de aanwezigen dan ook alles over „Liefde en ontrouw" Een aantal eenacters met ver ve gespeeld in een aantrek kelijke stijlzoals de Ideeënbus, nieuwe stijl. Meer Familie „Jammer, dat er niet nog meer mensen aan deze rij kunnen worden toegevoegd, ondanks de gehouden actie, tijdens welke de leden van „Maar" verweerde de heer Potuyt zich al bij voorbaat, „ik wil niemand bij WF nu sti muleren tot echtscheiding Het tegendeel is waar. Gerust Kandelaar voor de dames

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 9