Dankbetuigingen Personalia 22 rekening: een slepende inzet met tater kwikzilverachtige virtuositeit. Als slot vóór de pauze werd de Marinarella Ouverture gebracht. Een aan vankelijk ritmisch opgezet werk, dat later iets speels in zich borg, soms watervlug, Ook het Tamboerkorps in aktie afwisselend. Een gevarieerd geheel. Pauze Na de pauze beet het Tam boercorps met zeer veel ver ve het spits af. Allerhande ritmieken en maten, gedra gen door boeiende effecten. Veel bijval was de verdiende beloning. De Harmonie nam vervolgens het roer over met een Bur- lesca van Walters om te ver volgen met de "oude" be kende op het repertoire: de Rivieren Cyclus, bestaande uit Rio Negro, Orinoco en Chubut ofwel: zoals de di rigent opmerkte de Maas, Schie en Rotte. De xylofoon-solo in Heiter Skelter was puntgaaf met fantastische steun van het hele orkest. Arrangers Holi day was groots in zijn talloze maatwisselingen. En het pu bliek deed mee: klappend, zingend en swingend of het een lieve lust was. Vlot Music of the four Winds was weer een gevarieerd werk met een vlot tuffende trein, nostalgische effecten van de trompet, aangename Chinese klanken en czardasch-achti- ge effecten. Amazing Grace bracht hulde aan de reeds vermelde Schot se doedelzak. En uiteindelijk kwam het slot met Fiesta cu tres Banda, waarin ook de jeugd en het tamboercorps acte de présence gaven. Naast het donderende ovati onele applaus waren er na tuurlijk bloemen voor de diri genten. De feestelijke avond werd besloten met een gezellig bal. Hierbij betuigen wij onze dank aan directie, chefs, ba zen en collega's voor het medeleven betoond na het overlijden van mijn man. Mevrouw J. Vermeer den Haan Een dankbetuiging i.v.m. pen sionering werd ontvangen van de heer J. v. d. Burg. WILLY WILTON-FONDS Heden ontvangen en geboekt t.g.v. Willy Wilton-Fonds 724,15 i.z. verkoop oud ma teriaal november 1975. ras In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: 22-11-1975 H. van der Spek Afd. Baas 22-11-1975 L. van der Vloot van Vliet Proj. Baas 22-11-1975 J. van der Burg Ass. afd. Baas 20-12-1975 J. Florusse Constructeur, Tekenkamer Afdeling Nieuwbouw. 20-12-1975 A. G. J. Knol Projectbaas, Koperslagers/ Fitters, Afd. Reparatie.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 24