Vereniging u m 24 kVJ a HOOFDBESTUUR Aan het eind van een jaar ge komen is het tot een goede ge woonte geworden om nog eens om te kijken teneinde de gebeur tenissen welke in de loop van het jaar hebben plaatsgevonden de revue te laten passeren. In het algemeen kan worden ge zegd dat ook het jaar 1975 tot de rustige jaren mag worden ge rekend, hoewel er toch wel enige saillante evenementen hebben plaats gehad. Wij denken daarbij dan in de eerste plaats aan de sportieve en gezellige ontmoeting welke met onze Amsterdamse vrienden van de NDSM op zaterdag 31 mei is geweest en waarbij de reeds jarenlang bestaande vrien denband nog eens kon worden verstevigd. Hoewel wij daarbij de overwin- ningslauweren in Amsterdam moesten laten, aangezien zij op de meeste fronten zegevierden, was ook hier, indachtig de Olym pische opvatting, het meedoen belangrijker dan het winnen, het geen door diegenen die aan deze ontmoeting deelnamen,'zeer ze ker zal worden beaamd. In het WF-Nieuws heeft u onder tussen reeds foto's en een ver slag kunnen aantreffen, zodat wij een en ander niet meer in détail behoeven te releveren. Wel AFD. BILJARTEN Als in oktober over kompetitie wedstrijden, welke maar net be gonnen zijn, iets verteld moet worden Is dat heel goed moge lijk maar niet als het opgeschre ven moet worden om het pas in december te laten lezen. Toch neemt schrijver dezes de gele genheid elk lid van de Biljart club van W.F. en elke geïnteres seerde biljartliefhebber in het bedrijf wat stof tot discussie of denken te geven. 26 September j.l. vond de alge mene jaarvergadering plaats. De opzet voor het nieuwe vereni gingsjaar lijkt pen goede basis te zijn elke speler volledig aan zijn trekken te laten komen. Als scheidende secretaris neem ik de gelegenheid te baat om hopen wij bij de volgende ont moeting met de NDSM op „eigen honk" een zege van de WF'ers te kunnen aantekenen. Dit jaar ook werd de Koninklijke goedkeuring verkregen van onze nieuwe Statuten en wij hebben het plan om deze zo spoedig mogelijk in druk te laten ver schijnen. De bedoeling zit hierbij voor om tegelijkertijd het Huis houdelijk Reglement op te ne men, doch hieromtrent dient zich eerst nog de algemene vergade ring uit te spreken. Helaas moesten wij ook dit jaar afscheid nemen van één der leden van het Hoofdbestuur en wel Drs. C. Hartog, aangezien deze door drukke werkzaamhe den in RSV-verband gedwongen was zijn functie in ons bestuur neer te leggen. Inmiddels hebben wij echter de heer A. J. den Hond, chef af deling financiën en administratie, algemeen, bereid gevonden om deze opengevallen plaats in te nemen, zodat het Hoofdbestuur er thans als volgt uitziet: voorzitter: Ir. D. M. Bakker. Penningmeester: A. J. den Hond. Secretaris: C. H. Ruseler. Leden: J. D. Uyterlinden; L. van Oppen. Afsluitend willen wij ook dit keer een woord van dank uitspreken aan het adres van de vele be stuursleden der verschillende af delingen, die zich ook in 1975 met heel veel inzet hebben ge wijd aan de uitoefening van hun bestuurstaak en waarvoor zij vaak huis en haard hebben moeten verlaten. U allen wensen wij tenslotte bij zonder gezellige feestdagen toe en onze allerbeste wensen ver gezellen u ten aanzien van een voorspoedig en bovenal gezond 1976. Hoofdbestuur Vereniging Wilton-Fijenoord mijn opvolger, de Nestor van de Afdeling Biljart, de heer Maas- sen v. d. Brink als nieuwe secre taris aan u voor te stellen. Bij alle Biljarters binnen de Bedrijfs- Biljart-Bond is hij bekend door zijn serieuze aanpak en rustige persoonlijkheid. Hij is al 12 jaar gepensioneerd en al 31 jaar lid. Een voorbeeld voor iedereen. Wij hopen dat hij nog vele jaren herkiesbaar zal kunnen zijn. Een jong lid maar een lid met lef bleek Ton Wassen te zijn; spon taan bood hij zich aan om als 2e wedstrijdleider de fijne kneepjes van het vak te gaan leren en zodoende op de kompetitieavon den de 1e wedstrijdleider-com missaris de heer E. A. Th. de Groot te kunnen vervangen om dat Bart (roepnaam van de 1e wedstrijdleider) ook weieens een wedstrijd moet spelen, waarop hij zich ten volle wil konsentre- ren. Voorzitter de heer W. Mee ling blijft zijn funktie voortzetten met de penningmeester de heer J. A. Nab aan zijn zijde. Alge meen secundus blijft, hoe kan het anders, de heer J. F. den Houting. Als Frits weer in het ziekenhuis terecht komt (wat waarschijnlijk het geval is) ho pen wij dat de dokters hem nu eens net zo goed nakijken als hij het motortje voor de duikbo ten doet, dan draait hij tenminste wat langer mee zonder reparatie of weer te moeten dokken. Tijdens de jaarvergadering werd er weer veel gepraat maar toch ook nog wat gezegd en dat er zelfs afspraken konden worden gemaakt is toch een heel erg gunstig perspectief. Praat het uit als u denkt achter gesteld te worden of u denkt, dat een ander kletst of praat achter uw rug over uw spel of over uw AFD. „BRIDGE" Ditmaal nu eens niet een over zicht van wat er in het afgelopen jaar op bridgegebied is gebeurt, maar een stukje over de afdeling bridge zoals deze al jaren een goed deel van het verenigings leven omvat. Wie zijn toch die bridgers, die elke woensdagavond naar het clubgebouw komen, weer of geen weer, zomer of winter en die alleen verzuimen voor vakantie en als er eens een voetbalwed strijd op de T.V. wordt uitge zonden. Nu die bridgers komen uit alle lagen van het personeel, zowel arbeiders, bazen, tekenaars, be drijfsleiders, bedrijfschefs, kort om een democratisch gezel schap, die op bridge-gebied met elkaar strijden op de meest vriendschappelijke maar toch ook wel fanatieke wijze. Elk jaar in september begint een zogenaamde selectiecompetitie, die 8 weken duurt en de speel- sterkte van de bridgers enigszins bepaalt. Aan de hand van het resultaat van deze selectie, wor den de bridgers in groepen in gedeeld, waarna regelmatig 6 wekelijkse competities worden AFD. GEMENGD KOOR Terugblikkend over het afgelo pen verenigingsjaar kan worden vermeld, dat het Gemengd koor „Wilton Fijenoord" in vergelij king met het voorgaande jaar actief is geweest. Op uitnodiging van de „Expoge" heeft het koor op zondag 4 mei 1975 in samenwerking met de „Wilton-Fijenoord" Harmonie en het Gemengdkoor „Excelsior" in houding. Al de aanwezige leden waren op die vergadering posi tief. Vindt u, die er niet bij kon zijn, dit niet een goed geluid? Heren vanaf 18 jaar, welke, zo als velen naar later bleek, niet weten dat er bij W.F. in het club gebouw in clubverband ge-Bil jart wordt, en wel op dinsdag- en vrijdagavond, bijzondere gebeur tenissen of uit-wedstrijden voor behouden, moeten eens kontakt opnemen met onze nieuwe se cretaris de heer Maassen v. d. Brink, Broersvest 14a, Schiedam. Tel. 26 7214 of met de voorzitter de heer W. Meeling, Gijsing- straat 74c, Rotterdam. Tel. 7610 24 of kom eens op zo'n kontakt (lees clubavond) avond kijken en vraag dan naar iemand van het bestuur, tot ziens. Namens het bestuur van onze afdeling wens ik u allen plezie rige dagen en veel goeds in 1976. Bert van der Horst verspeeld met aan het eind een promotie en degradatie regeling. De laatste woensdagavond voor Kerstmis is er elk jaar een spe ciale drive met een feestelijk tintje waarbij ieder met een be hoorlijk geschenk naar huis gaat. De woensdag voor Pasen wordt om eieren gebridged, ook hier weer voor iedereen prijs. Het paar dat aan het eind van het verenigingsjaar het beste re sultaat (gemiddelde) heeft be haald, is de clubkampioen, die de wisselbeker in ontvangst kan nemen benevens een behoorlijke waardebon. Voor de zomermaan den is er een aparte competitie uiteraard met er aan verbonden prijzen. 1976 wordt een jubileumjaar, op 1 april bestaan we 30 jaar en nu reeds worden er voorbereidingen gemaakt om dit op waardige wijze te vieren. Komaan thuisbridgers, kom eens kennismaken, eens gekomen, al tijd gebleven. U zult het er uit stekend naar uw zin hebben. Met de wens voor een uitstekend 1976 voor het hoofdbestuur en alle afdelingen van de vereni ging, sluit ik met de wens, kom bridgen. J. Aarnoudse een volle Grote Kerk te Schie dam de Herdenkingscantate 1940 - 1945 uitgevoerd. Hierbij is gebleken dat ons koor onder de huidige leiding van de heer Krijn Koetsveld er kwalitatief op voor uit is gegaan. Aan deze uit voering ging in een kort tijdbe stek een groot aantal extra re petities vooraf, die allen goed waren bezet, hieruit is gebleken dat met enthousiasme is deelge nomen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 26