25 geslaagde dia series. Verder noemen wij nog een cur sus die ons ter beschikking is gesteld door de Bond van Ama teurfotografen. Deze cursus heeft wat essentiële aspecten belicht die om de hoek komen kijken bij het kritisch beoordelen van foto's. Ook in de 1e helft van het sei zoen 1975/76 was er weer een dagtocht georganiseerd. Oit keer AFD. HANDBAL De afdeling Handbal had dit jaar een minder soepele start dan zij gewend was. Ondermeer kreeg zij te horen dat het sportveld een andere bestemming had ge kregen en zij naar een ander veld moest uitzien. Gelukkig stond de Bedrijfsleiding open voor dit probleem en in overleg met het Hoofdbestuur van de Vereniging werd een tijdelijke oplossing voor dit probleem ge vonden. Zoals het goede scheepsbou wers betaamt, kwam het lek snel boven en kwam „de Handbal" weer snel in de goede koers. Alle bestuursfuncties werden hebben wij een bezoek gebracht aan Zierikzee. Mede door toe doen van het mooie weer is het een bijzonder geslaagde dag geworden (zie de hierbij afge drukte foto's van de heer De Bruin en v. d. Kooi). Tenslotte bieden wij een ieder onze beste wensen aan voor het komende jaar. En laten wij niet vergeten: „HOBBY IS NOOD ZAAK VOOR EEN MENS". goed bezet, met als gevolg een uitstekend draaiende afdeling. Met name de Jeugdafdeling over trof zich zelf. Niet alleen wist zij veel nieuwe leden aan te trek ken en voor een goede sportieve opleiding te zorgen, maar ook organiseerden wij middagen voor de jeugd, als er niet gehandbald werd. Ondermeer zijn de „klein tjes" een dag aan het bloem schikken geweest, werden er te keningen gemaakt en kregen zij een lunch bij kaarslicht aange boden. Een aanbeveling om eens met uw kinderen op zaterdagmiddag de handbalkantine binnen te wip pen. Op sportief gebied bleken alle Ons jaarlijks uitstapje gehouden op donderdag 12 juni 1975, waar bij voor de verpleegden in het Herstellingsoord Mens en Sa menleving te Lunteren een con cert is gegeven, is een dag ge worden waar met veel plezier op terug kan worden gezien. Op donderdag 12 september 1975 heeft het koor gezongen in 't St. Jacobsgasthuis te Schie dam en tijdens de Kersttijd zal met een aangepast programma worden opgetreden in het Nolet- ziekenhuis te Schiedam, waarna wij op donderdag 18 december 1975 in een gezellig onders ons, het verenigingsjaar zullen beslui ten. De opbouw van een nieuw re pertoire gaat gestaag door. Het ledental is vrijwel gelijk ge bleven aan dat van het vorige jaar, dat dit aantal niet is toe genomen valt, gezien wat ons koor heeft te bieden, nogal te gen. Iedere stem blijft welkom. Onze hartelijke dank aan Direk- tie en Hoofdbestuur voor de spontane medewerking, die wij het afgelopen jaar van hen heb ben mogen ontvangen. Het Bestuur van Gemengd koor ,,W.F." wenst de direktie, hoofd bestuur, zusterverenigingen, di rigent en leden een prettige Kerst en een voorspoedig 1976 toe. Het bestuur AFD. FOTOGRAFIE Het jaar 1975 loopt alweer ten einde en wij zijn weer in die vertrouwde sfeer gekomen waar bij wij weer eens onze gedach ten kunnen laten gaan over de achter ons liggende periode. Ook wij als Fotoclub ontkomen daar niet aan. Als wij dan terugkijken naar begin september, de maand waarin het nieuwe seizoen 1975/ '76 voor de Fotoclub begonnen is, moeten wij constateren, dat er zich toch al weer het nodige heeft afgespeeld. Als hoogte punten noemen wij de openings avond op 25 september met een filmvoorstelling die geheel ver zorgd werd door twee enthou siaste leden van de fotoclub „De Driehoek" uit Rotterdam. Enige weken later hebben wij ander maal de heer Boer van de foto club „De Maasstad" een voor ons allen oude bekende uit genodigd om ons iets voor te schotelen van zijn bijzonder goed

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 27