27 schriftelijk gebeuren) nog wel wat meer animo zou kunnen be staan. Voor de rondzending is die ani mo er wel, doch men verzuimt meestal als lid ook eens een bij drage te leveren door het inzen den van boekjes. Men verschuilt zich dan meestal achter: „Ik heb niets waar een ander iets aan heeft". Als men echter ziet wat er gekocht wordt dan blijkt dat vele nieuwe leden begrijpelijker wijs nog van alles nodig hebben en dus ook uw eenvoudige ze gels. Trouwens buitenland is de laat ste tijd ook erg gevraagd. Daar om laat u volgend jaar eens van uw goede kant zien. Mocht u het lopende seizoen eens ekstra veel aanschaffen, zo- Ondergetekende: Naam: Adres: adm. No.: Woonplaats: AFD. VOETBAL Een kort jaaroverzicht van wat er zoal bij de v.v. WF gebeurd is en gaat gebeuren. Het afgelopen jaar is voor onze vereniging niet ongunstig ver lopen. Wij hebben een grote toe loop van nieuwe leden gekregen, wat tot gevolg had, dat wij voor het eerst in ons bestaan (30 jaar) 6 senior elftallen, 2a elftallen, 1c elftal en 1 pupillen elftal hebben, en niet te vergeten 2 zaal voet bal teams. Ons 1e elftal staat momenteel bovenaan. Ook ons 2e elftal draait goed want het staat op de dat uw saldo aan het eind van het seizoen negatief is, waar schuwt u dan tijdig om uw bij drage te laten verhogen, zodat u aan het eind van het seizoen niet meteen bankroet gaat. Nieuwtjes abonnementen namen dit jaar wel toe en blijven dit ook doen. Alleen Suriname had een terugloop door de onafhankelijk heid. O.i. jammer dat dit gebeur de, want men mist daardoor de gelegenheid een nieuw gebied kompleet te kunnen krijgen en waarvan wij verwachten dat de prijzen redelijk zullen blijven. Dan willen wij besluiten met aan Direktie, Hoofdbestuur, leden en hun huisgenoten prettige Kerst dagen en een goed 1976 toe te wensen. Het bestuur datum: 2e plaats. Ook de andere elftal len draaien hun partij goed mee, want ze staan allemaal in de kopgroep. Onze junioren doen het wat min der goed, maar dat is niet vreemd als je bedenkt, dat dit het eerste jaar is dat ze mee draaien, alsnog kunnen wij daar wel wat versterking bij gebrui ken. Heeft u een zoon of neef laat ze gerust komen. Ze zijn van harte welkom bij ons. Voor inlichtingen kunt u zich wenden bij de heren, L. v. d. Water te bereiken onder nummer 3492, (bedrijfsschool). H. de Gids te bereiken onder nummer 3436. Mocht u na werktijd inlichtingen wensen, wendt u zich dan tot de sekretaris, de heer J. J. Maag denberg, Abbenbroeksestraat 8, Schiedam, tel. 26 67 65. Verder nodigen wij een ieder, die belangstelling heeft, uit om eens bij ons langs te komen om te kijken hoe het bij ons is. Wij zijn iedere zondag in de Wielerbaan-kantine aanwezig, misschien heeft u dan ook wel interesse om bij ons te komen AFD. W.A.C. Het jaar 1975 heeft zich voor de W.A.C. weer gekenmerkt door grote activiteit en groei. Nog steeds melden werknemers van W.F. en diverse R.S.V. be drijven zich als lid van de Auto club. Zo liep het totaal ledenaantal op tot ruim over de 2600 leden. Een exact aantal is nauwelijks te ge ven, omdat het iedere dag aan verandering onderhevig is. Begrijpelijk is, dat dit van het bestuur grote aandacht eist. Vooral i.v.m. het uitbreiden en verbeteren van de voorzieningen op het W.A.C. terrein. Om meer reparatiemogelijkhe den te creëren werden dit jaar twee reparatieputten in gebruik genomen. Tevens werd een ruim te ingericht voor doormeetappa- ratuur. E.e.a. kan gebruikt wor den in het bijzijn en met hulp van de dienstdoende monteur. Deze automonteurs zijn op be paalde tijden aanwezig om de leden van dienst te zijn. De ver zekering voor auto's werd dit jaar, ondanks alle prijsverhogin gen, voor onze leden weer voor deliger, een ongekende meeval ler voor al onze collectief ver zekerden. Het organiseren van diverse auto shows was ook dit jaar weer op- AFD. ZWEMMEN Opleiding div. diploma's Dankzij de hulp van een groot aantal helpsters en helpers, kun nen wij voor wat betreft de op leiding tot div. diploma's weer op een goed jaar terugkijken. Het overzicht van de behaalde diploma's tot 1 november 1975 ziet er als volgt uit: Diploma „A": 89; diploma „B": 79; zwemvaardigheid I: 25; zwem- vaardigheid II: 15; zwemvaardig heid III: 21; zwemvaardigheid IV: 15. Algemeen Zwemuur voor volwassenen Dit is het uur op elke vrijdag van 17.15 tot 18.00 uur. Hiervoor bestaat een grote be langstelling ook wat de opleiding betreft voor het behalen van een voetballen u bent van harte wel kom. Tot besluit willen wij nu het jaar bijna om is van deze gelegenheid gebruik maken om de direktie, hoofdbestuur en alle leden en donateurs en zij die sympathie voelen voor onze vereniging pret tige Kerstdagen en een prettige jaarwisseling toe te wensen en alvast langs deze weg een voor spoedig 1976 toe te wensen. J. J. Maagdenberg, sekretaris genomen in beleidspakket van het bestuur. Evenals het uitschrijven van een puzzlerit, waaraan vele leden hebben deelgenomen. Deze puzzlerit werd mede een succes door de medewerking van enige leden en het spontaan schenken van prijzen door de autodealers en andere bedrijven die bij de W.A.C. bekend zijn. Zo werd door de Gulf een wissel- prijs beschikbaar gesteld, die naar wij hopen ook volgend jaar weer inzet zal zijn voor een dan weer te houden puzzlerit. Naast het dagelijks bestuur heb ben wederom een 60-tal leden meegewerkt om de zaak te laten draaien, soms in barre weers omstandigheden hebben zij de gewenste liters benzine in de tanks laten lopen, het gereed schap verzorgd en uitgegeven. Een woord van dank aan deze mensen is hier zeker op z'n plaats. Wij rekenen ook volgend jaar op deze vrijwillige medewer king. Veel plannen liggen klaar voor het komende jaar. Wij vertrou wen op uw aller medewerking. Voor de belangstelling en de medewerking zeggen wij dank aan Directie en het Hoofdbe stuur van de personeelsvereni ging W.F. Wij wensen een ieder een goed en veilig 1976 toe. Het bestuur diploma. Deze opleiding wordt gegeven door een deskundige tijdens een groot deel van het lesuur. Tevens wordt tijdens dit uur een korte tijd aan conditie training gedaan, doch deelname hieraan is niet verplicht. Bestuur In het afgelopen jaar is de sa menstelling van het bestuur ook gewijzigd. Het huidige bestuur, dat sinds september in functie is, dankt de heer A. Hoogendijk (secretaris) voor de diensten die hij aan onze vereniging heeft verleend. Het huidige bestuur is als volgt samengesteld: voorzitter: J. van Schijndel; vice- voorzitter: K. Broeshart; secreta resse: M. C. H. Diepstraten van Vucht; penningmeester: J. van der Ruijt. Het bestuur meldt zich aan als lid van de Afdeling Filatelie tegen de hem be kende voorwaarden. Hij wenst in aanmerking te komen voor: 1. Nieuwe uitgiften Nederland ja/neen 2. Nieuwe uitgiften Antillen ja/neen 3. Nieuwe uitgiften Suriname ja/neen 4. Nieuwe uitgiften andere landen ja/neen (duidelijk aangeven welke) 5. 1e dag enveloppen Nederland ja/neen 6. 1e dag enveloppen Antillen ja/neen 7. 1e dag enveloppen Suriname ja/neen 8. 1e dag enveloppen andere landen ja/neen (duidelijk aangeven welke) 9. Europa of Ver. Naties uitgiften ja/neen 10. 1e dag enveloppen Europa of Ver. Naties ja/neen (bij 9 en 10 duidelijk aangeven welke) 11. Elk jaar een nieuwe catalogus N.V.P.H. ja/neen 12. Elk jaar supplementen voor album (merk vermelden) ja/neen (duidelijk merk aangeven) 13. Abonnement op te verschijnen postzegelboekjes Nederland ja/neen 14. Deelname aan de rondzending ja/neen (Doorhalen wat niet van toepassing is) (Wil men meer abonnementen dan achter ja het aantal aangeven) (Eventuele andere wensen apart opgeven) Inleveren bij A. v. d. Bosch - P.D. handtekening:

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 29