jAARWisselinq 1975-1976 December negentien vijf en zeventig! Kerstmis en Jaarwisseling! Een ogenblik van bezinning. Ons bestaan, ons eigen leven: wat maken wij er van, in de kring thuis en in onze werkkring bij W.F.? Veel van wat voor ieder van ons zijn eigen leven uitmaakt, is van buitenaf opgelegd. We moeten het nemen, zoals het komt. Aan de andere kant is er ook bijzonder veel in onze levens, dat wij in eigen hand hebben. Er is dus gebondenheid, maar er is daarnaast ook grote vrijheid. ver het W.F.-bedrijf valt hetzelfde te zeggen. Ook voor W.F. zijn er toestanden en gebeur tenissen, die van buiten komen en waarmee moet worden geleefd. Anderzijds zijn er ook voor W.F. vrijheden en mogelijkheden, die kunnen worden opge spoord en waarvan een goed gebruik kan worden gemaakt. De menselijke samenleving gaat door een moeilijk tijdsbestek. De W.F.-gemeenschap blijft daarvan niet vrij. 1976 ziet er helaas niet beter uit dan 1975. Maar toch is er voor ons nog geen reden om bij de pakken neer te zitten, integendeel! Wél zullen we ons moeten inspannen. We zullen het moeten hebben van een zo goed mogelijke dienstverlening. We zullen ons werk moeten verrichten: vlot én kundig en óók nog met zo min mogelijk kosten. Dat zal van ieder van ons vragen: veel inzet en een positieve instelling. Dat W.F. als 150-jarig bedrijf niet is verouderd of niet is opgedoekt en afgedankt, komt om dat de W.F.-gemeenschap steeds de weg tot aanpassing aan nieuwe ontwikkelingen heeft gevonden en vaak zelf aan de nieuwe ontwikkelingen heeft bijgedragen. Dat moeten we in stand houden, nu ook op een goede wijze ingepast in het grotere R.S V.-verband. erstmis en Jaarwisseling! Juist in deze dagen van het jaar is er een ongedwongen gelegenheid met elkaar te be seffen, dat we er met alleen een strikt zakelijke aanpak niet komen. Wat we naast kennis en ijver niet kunnen missen, zijn toewijding, het samenschouderen, bezieling en vriend schap! Ten besluite wensen wij u en de uwen in uw eigen geborgen huiselijke kring een vrolijke kerstmis en een goede jaarwisseling toe. De directie

Wilton Fijenoord Nieuws | 1975 | | pagina 3