"Goede service-verlening aan het buitenland langs de Nieuwe Waterweg door Schiedamse industrieën" 1 O A. Hoogendijk C. Hoornweg G. F. ten Kortenaar ass. projectbaas Rep. ketelmaker Rep. ass. projectbaas Tr.sp. B.D. 25 jaar 25 jaar 25 jaar C. Oomen A. van de Veer G. L. van Vliet el. lasser N.B. mag. bediende B.D. afdelingsbaas Rep. 25 jaar 25 jaar 25 jaar Burgemeester drs A. J. Lems bij jubileumviering „Als je even te laat tijdens de jubileumviering bij WF de zaal in komt, wat mij nu spij- telijk is overkomen, dan krijg je wel het schitterende, fees telijke spektakel te zien, zo als zich dat ongedwongen af speelt. De fijne manier hoe men hier over elkaar en te gen elkaar praat". Burge meester drs A. J. Lems bracht nog eens tot uitdruk king met welk plezier hij deze bijeenkomsten ter gelegen heid van de jubileumvierin gen bij WF bijwoont. Hij knoopte daar in zijn bij zonder menselijk gerichte toespraak ook een goed staaltje public relations voor Schiedam en de verweving van de stedelijke en indu striële belangen aan vast. „Telkenmale voel ik me op de tenen getrapt als buiten staanders WF in Rotterdam situeren in plaats van in Schiedam. Ook moet ik altijd uitleggen dat de naam Schie dam Jeneverstad slaat op driekwart eeuw geleden. Deze industrie en de eraan verbonden naam is al" lang op een andere leest ge schoeid. Bovendien ligt Schiedam hier gunstig aan de Nieuwe Waterweg, waar door in deze gemeente bij zonder grote industrieën langs deze rivier zijn ont staan". Zonder het uit te spreken, of erop te wijzen kon een toe hoorder tijdens de toespraak toch het gevoel krijgen, dat een grote onderneming in een middelgrote gemeente middels wederzijdse goede betrekkingen met de stede lijke overheid tot optimale prestaties kan komen. Dit werkt gunstig ten aanzien van de gemeente en de on derneming.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 12