Drs C. Hartog verliet WF om directeursfunctie bij KMS te gaan vervullen 15 „Het is moeilijk afscheid te nemen van Wilton-Fijenoord. Ik kwam bij de onderneming in 1957 en ik heb er met hart en ziel aan gewerkt. Daarom onderga ik dit afscheid emo tioneel. Het is een prachtig bedrijf met veel goede jaren achter zich. In de scheeps bouw zit het voor de komen de jaren echter wat moei lijker. Maar de belangrijke pijlers van het bedrijf geven de zekerheid hier doorheen te komen". Deze woorden sprak de heer drs C. Hartog tijdens de af scheidsreceptie op maandag 22 december j.l. in de Kan tine Hoofdkantoor, in ver band met zijn benoeming tot directeur van de Koninklijke Maatschappij „De Schelde" te Vlissingen per 1 januari 1976. Maar eerst werd hij toege sproken door de heer A. J. den Hond, die even in het verleden dook om de voor treffelijke staat van dienst van de heer Hartog op te sommen. Hij memoreerde diens kundigheid inzake het oplossen van problemen en trok een vergelijking in de boekhoudkundige sfeer: „Aan de ene kant is uw afscheid voor ons bedrijf een debet- of verliespost, aan de andere kant voor De Schelde een credit- of winstpost. De zon zijde is, dat wij met u in een andere hoedanigheid in Divi sie lll-verband nog veel zul len samenwerken". Bescheiden De heer Den Hond schetste de heer Hartog als een be scheiden man, die altijd met veel ijver en enthousiasme zijn werk doet. „Ook bleek uw bekwaamheid bij de in voering van het budgette ringssysteem, later bij de in voering van de girale salaris betaling, alsmede ten aan zien van het totale computer- gebeuren". Vervolgens bood hij de heer Hartog enkele cadeaus aan namens de directie, collega's en het personeel. Een schom melstoel om in te relaxen. „Als u daar behoefte aan V.l.n.r. de heren Van der Vorm, Kollewijn en Hartog mocht hebben, is dit een pro baat middel om nog eens rustig aan WF terug te den ken". En voorts: „Een verrekijker, die u aan het Walcherense strand van dienst kan zijn". En ook een album: „Samen gesteld door uw eigen men sen, verluchtigd met foto's en ludieke bijdragen van twee hierom bekend staande me dewerkers". In zijn dankwoord zei de heer Hartog onder meer: „Mijn afscheid is geen af scheid van RSV, waartoe ook WF behoort. Er is een geluk- de bekwame staf van het computercentrum. Hij zag ook in de toekomst voor het computergebeuren een zeer grote rol weggelegd. De samenwerking verliep al tijd prettig. Niet alleen de za kelijke doch evenzeer de per soonlijke aspecten hadden altijd zijn volle aandacht. Hieraan hechtte hij veel waarde. „Met de huidige directie en de directies in het verleden heb ik steeds prettig samen gewerkt en eerlijk gezegd: veel contact gehad". kige samenloop. Een grote afdeling van WF is onderge bracht bij Divisie lil. Dit is ook het geval bij de KMS. In dit verband zullen wij elkaar waarschijnlijk nog veel te genkomen". Samenwerking Hij doelde hiermee op de nauwe samenwerking tussen WF/KMS in verband met de bouw van marineschepen. De uitwisseling van informatie tussen beide bedrijven, die reeds bestond, zal nog ster ker worden dan nu het geval is. „En dat kan. WF en KMS zijn beide gelukkig sterke ondernemingen". De heer Hartog ging even terug naar de tijd toen hij werkzaam was op de bedrijfs- boekhouding, de hoofdboek houding en later bij de auto matisering met de computer. Veel lof zwaaide hij toe aan Spontaan Tenslotte sprak hij zijn dank uit voor de erg leuke en spontane reactie van het per soneel van WF en de bij drage aan de cadeaus, waar bij ook zijn echtgenote nauw in het complot was betrok ken. „Ik ben er zeer blij mee. Ik wil besluiten met mijn dank aan alle medewerkers, ook aan de overige produc tie-afdelingen en wens alien veel succes toe en hoop, dat wij elkaar nog veel zullen tegenkomen". In de „luie" stoel temidden van de oud-medewerkers

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 17