Dankbetuigingen Personalia 16-01-1976 16-01-1976 16-01-1976 16-01-1976 Vorming en opleiding Verwaal, G. Sala, D. 20 Gaarne wil ik mede namens de kinderen mijn dank en er kentelijkheid betuigen voor de betoonde blijken van me deleven en deelneming na het overlijden van mijn man. Mevrouw P. Brinkman- Karstenberg Hiermede betuig ik mijn har telijke dank voor de betoon de belangstelling na het overlijden van mijn echtge noot. Mevr. M. Schneider- Grüterman Dankbetuigingen werden ontvangen i.v.m. 40-jarig jubileum van: J. van Dijk D. A. Lagewaard D. H. van Leeuwen 25-jarig jubileum van: W. Hagestein G. F. ten Kortenaar A. Schot SP fclï In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: L. A. van Dijk machinist R. Arends kraanrijder M. A. Vletter ijzerwerker S. Smith ijzerwerker Beroependagen In Vlaardingen zijn de Lijn baanhallen 2 dagen het mid delpunt geweest van beroe pen-voorlichting voor de MA VO en LTS eindexamen-kan didaten. Deze manifestatie aange kondigd als Beroependagen was georganiseerd door de MAVO-schooldekanen van het Waterweggebied. Zowel jongens als meisjes konden zich hier oriënteren en zich laten voorlichten over de mogelijkheden voor hun ver dere studie, opleiding of be roepskeuze. In een 40-tal stands, die alle een ander beroeps-aspect vertegenwoordigden, werd hiervan een uitvoerig en overzichtelijk beeld gegeven. De organisatie had ook dit maal de Bedrijfsschool uitge nodigd om informatie te ge ven over beroepsgerichte op leidingen. In onze Bedrijfs- school-stand werd door lera ren en 3e jaars leerlingen aan de hand van werkstuk ken en foto's ruime informa tie gegeven over cn^e oplei dingen. Het is een bijzonder ge slaagd initiatief, waarvan ruim 2000 MAVO en LTS leer lingen dankbaar gebruik heb ben gemaakt. W. Bijlo. Afd. Hengelsport De hengelaars van de hen gelsportvereniging WF zijn net als alle andere henge laars ook 's winters zeer actief. Zo zijn wij u nog een uitslag schuldig van het vleescon cours, dat is gehouden op 1 november, 29 november en 13 december 1975. Als eerste is geëindigd Jan v. d. Bijl met 18 punten, tweede werd Frits den Houting met 22 punten, derde werd Willem Verharen met 23 punten. To taal is er over de drie con coursen 63,650 kg vis ge vangen, waarvan ongeveer 36 kg in de Nieuwe Haven te Schiedam en dat in 11/2 uur tijd. Tot zover dan het vleescon cours, want wie op zaterdag 10 januari 's morgens om ze ven uur langs de Margriethal kwam, zag dat de heren weer op pad gingen en wel dit keer naar Hellevoetsluis voor het vissen van een koppel concours. Het weer werkte gelukkig ook mee, zodat er vrij veel gevangen werd. In 3V2 uur werd' er zo'n 57,955 kg vis gevangen, waarvan het koppel K. Muilwijk/C. Broos, dat als eerste eindigde zo'n 11,350 kg voor zijn rekening nam. Zoals u ziet wordt er van daag aan de dag overal vis gevangen. Ik zou zo zeggen probeert u het ook eens, u ziet men hoeft niet eens ver van huis. P. Kop, secr. Afd. Zwemmen Hieronder volgt een hele lijst met namen van onze jeug dige zwemmertjes, die hun diploma op 8 en 15 novem ber behaald hebben. Geslaagd voor het A-diploma zijn: Westhuis, J. M. Purchase, E. Geslaagd voor het B-diploma zijn: Verhoev, M. Nagel, A. A. Leeuwen, W. Immerzeel, M. Robberegt, H. C. Kloos, R. C. P. Diepstraten, J. G. Poldervaart, Th. Been, N.den Namens het bestuur worden jullie allemaal van harte ge feliciteerd en veel succes toegewenst bij de volgende keren. Want jullie gaan toch zeker door voor het B- en 3e diploma? Veel succes. IUlÜ«

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 22