WILTON FI JE NOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. RSV Groep. Verschijnt maandelijks Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; G. Gort; drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noor dewier; M. C. Oranje; jhr. ir R. F. P. Röell; J. Vermeulen; M. van Vliet, eind redacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Foto van de maand: De Japanse bulkcarrier "Mitsui Maru" in dok 8 (zie pagina 13) 1 Gesprek met Prof. dr ir J. D. van Manen 6 Officiële mededelingen Jubilea 9 Jubilarissen van de maand 10 "Goede service-verlening aan het buitenland langs de Nieuwe Water weg door Schiedamse industrieën 12 "Stena Sailer" is nu 27 meter langere Cyprische "Farka" 13 Doorvoering schroefas "Mitsui Maru" behandeld "Sea Lion I" vertrok naar RDM voor kraak installatie 14 "Orca" weer terug van weg geweest Bouw bulkcarrier gaat onverminderd voort 15 Drs C. Hartog verliet WF om directeursfunctie bij KMS te gaan vervullen 16 Altijd weer boeiend werfbeeld "Norstar" voor dokken naar WF 17 Oplossing Kerstpuzzel Punt 1: veiligheid 18 Betalingsperioden 1976 Premies en premiegrenzen diverse wetten 19 In memoriam 20 Dankbetuigingen Personalia Vorming en opleiding Vereniging WF Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het februarinummer dient vóór 1 febru ari in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 2