ïLINGENO :ICIELEME DEDELINGE :nofficiel JltLtMtL) =MFTFI IM( "Samen schouderen en ook ouderwets zuinig zijn bij WF" Officiële mededelingen Ir O. J. van der Vorm bij jubilea 6 OVERPLAATSING VAN DE HEER J. NOORDEWIER In verband met de toenemen de concurrentie in de sector scheepsreparatie, is besloten de afdeling Acquisitie-Repa ratie te versterken. Daartoe is per 1 januari 1976 de heer J. Noordewier aan deze afdeling toegevoegd en overgeplaatst naar het Hoofd kantoor. De heer Noordewier zal rechtstreeks onder de heer ir. D. M. Bakker ressorteren. Per dezelfde datum is de heer C. van Leeuwen be- ,,Het economische weerbe richt staat momenteel wat somber. Ik wil niet al te pes simistisch zijn. Er zitten soms zelfs goede kanten aan om met ons allen te moeten schouderen. Het vertrouwen is overigens duidelijk aan wezig, dat we goed uit de impasse zullen komen. Wel zullen we weer een tijdlang de ouderwetse WF-zuinigheid moeten betrachten. En zui nigheid is toch een goede zaak". noemd tot Bedrijfsleider Ma chinefabriek Reparatie en zal in die functie worden inge werkt door de heer Noorde wier. Do heer Van Leeuwen zal in zijn nieuwe functie recht streeks ressorteren onder de heer H. F. Kleywegt. PROCURATIEVERLENING Wij hebben het genoegen u te berichten, dat de heer A. J. den Hond, Hoofd afd. Financiële- en Economische Zaken, thans Procuratiehou der B, is benoemd tot Procu ratiehouder A. Verder werd procuratie B verleend aan de heer ir L. Wind, plaatsvervangend hoofd van de afd. Nieuwbouw en procuratie C aan de heer K. Gomes, chef produktie afd. Reparatie. Vakantieregeling 1976 Teneinde in dit jaar tot een zekere vakantiespreiding te komen is ons land voor wat betreft de schoolvakanties in gedeeld in een aantal regio's. Tijdens de jubileumviering op vrijdagmorgen 19 december j.l. in de Kantine Hoofdkan toor hield het lid der directie, de heer ir O. J. van der Vorm, een toespraak tot de jubila rissen, waarin hij behalve terugkeek ook vooruit blikte. Voor de aanhef van dit ver slag ervan lichtten wij der halve één van de markante zinsneden uit de door hem afgestoken speech. Maar de heer Van der Vorm begon eigenlijk met een in- De provincies Noord- en Zuid-Holland vormen regio A. In deze regio zullen de schoolvakanties vallen tussen maandag 28 juni en vrijdag 6 augustus 1976. De vakanties voor de Bouw vakken worden gegeven in de periode maandag 5 juli t/m vrijdag 23 juli 1976." In overleg met de Onderne mingsraad is de aaneenge sloten vakantie voor ons be drijf van twee weken (waarin dus twee maal vijf is tien werkdagen vallen) vastge steld op het tijdvak: maandag 26 juli t/m vrijdag 6 augustus 1976. Voor die afdelingen welke met onderhoudswerkzaam heden zijn belast, zal ge tracht worden de vakantie zoveel mogelijk buiten de bovengenoemde aaneenge sloten vakantieperiode vast te stellen. De overgebleven snipper dagen kunnen onder de daar voor geldende voorwaarden werden opgenomen. Er zal geen vrijaf voor eigen rekening worden gegeven. Uiteraard geldt bovenge noemde vakantieregeling slechts ten volle voor hen, die op 1 januari j.l. reeds zicht te geven in het feit, dat een dergelijke toespraak nooit zeer diepgaand op de individuele levens van de ju bilarissen kan ingaan. Hoe jammer ook. Deze opmerking betekende zeker geen farce, bij de onderneming werk zaam waren en gedurende het gehele jaar 1976 in dienst blijven. Een ieder is gehouden he* juiste tijdvak van zijn vakan tie vóór 1 maart a s. op te geven. Hiervoor werd bij de salarisslip van 3 januari j.l. een formulier bijgesloten, hetwelk bij de baas van de afdeling dient te worden in geleverd. Slechts in bijzondere geval len zal aan een verzoek om vakantie buiten de vastge stelde periode te mogen op nemen, tegemoet gekomen worden. Als bijzonder geval zal o.a. het doorbrengen van de vakantie in „Heidebad" gelden. Zij, die niet tijdig opgeven wanneer zij met vakantie wil len gaan, moeten erop reke nen, dat zij in verband met de planning door de be drijfsleiding zullen worden ingedeeld. In verband met de onzeker heid over de vaststelling van de schoolvakanties enz., ad viseren wij u nog geen af spraken te maken voor de vakanties van het jaar 1977. De Directie. gezien de mathematische uit werking die volgde. „Want", zo rekende hij uit, „er zijn hier zeventien jubila rissen. Bij elkaar geteld heb ben deze 500 dienstjaren en daaraan vooraf gaan onge- Persoonlijke toespraak van de heer Van der Vorm

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 8