1 7 Bloemen voor de jubilarissen over de jubileumvieringen bij WF zich nog eens positief uit laten. De heer Van der Vorm wees voorts op het belang van het cuder worden. „Degenen bij voorbeeld, die nu een dienst verband van veertig jaar bij WF achter de rug hebben, hebben de leeftijd van' vijftig jaar al achter zich liggen. Dat betekent ook, dat zij levenservaring opdeden. Deze is in ons bedrijf inge bracht. Dat is van belang voor de sfeer van het bedrijf. Wij vormen met ons allen een zeer oud bedrijf, dat vele „ups" en „downs" heeft ge kend maar dat de „downs" altijd heeft weten te overwin nen. En heeft meegebouwd en bouwt nog mee aan de sfeer hier. U vormt een waar devolle kern in het geheel, zonder nu te willen stellen, dat het hier een Paradijs is". Hij ging daarbij in op het ge voel van vriendschap voor el kaar. Het onmisbare saam horigheidsgevoel. „In die lange tijd bij WF heeft u een kring van vrienden opge bouwd. Niet zo maar ineens. Dat vergt de nodige tijd. Met ons allen markeren wij daar door de pas van het bedn. in de samenleving. Maar dat dat kan, komt ook door de invloed van de echtgenotes thuis. Als de man een keer opgewonden van tegensla gen of weerstanden in het werk thuiskomt, is het toch de vrouw, die dat moet weten op te vangen. Zij helpt mee de emoties te verwerken. Dat is van onschatbare waarde. Daarvoor ook mijn speciale dank". Weerbericht Hierna kwam de heer Van der Vorm toe aan zijn in de aanhef besproken economi sche weerbericht, waarbij hij nog eens benadrukte, dat „het van eminent belang is de goede sfeer in tact te houden. Dit is te bereiken door het continueren van een goede samenwerking of zelfs verbetering daarvan. U bent daarbij niet te missen". Vervolgens vonden plaats de persoonlijke toespraken tot de jubilarissen. Een indertijd in de koper slagerij begonnen pijpfitter had ongeveer het hele bedrijf doorlopen. „U bleek in al uw veer 250 jeugdjaren. De bur gemeester en ik spreken u bij elkaar 75 minuten toe. Dat betekent weer één minuut per tien jaren of zes secon den per levensjaar. Echt niet zo bar veel. Het moet een oppervlakkige zaak zijn, noodgedwongen". Sfeer Toch heeft de jubileumviering hieronder niet te lijden. Voor wie een speciale antenne of gevoeligheid in zich bergt, was de bijzonder ontspannen sfeer goed te voelen. Het was een gezellige bijeen- i komst in een sfeer, die niet alleen door woorden werd geschapen, maar wellicht 1 nog meer door houding en gebaar. En waarschijnlijk evenzeer de voelbare intentie achter de woorden. Later zou burgemeester Lems De heer Van der Vorm spreekt de jubilarissen toe

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 9