In memoriam Met leedwezen geven wij kennis van hun overlijden. Hun nagedachtenis zal door ons in ere gehouden worden. 16 vliet, want zulke wateren zijn voor de sportvisser pas 31 maart gesloten. Verder kan ik u namens het bestuur mededelen, dat wij de jaarvergadering gepland hebben op zaterdag 10 april, 's morgens om 10.00 uur, dus houdt u deze zaterdag vrij. De agenda krijgt u op tijd in uw bezit. U mag het die mor gen uw bestuur moeilijk ma ken, want daar zijn ze voor. Wij van onze kant hopen dat u echt allemaal komt, want u weet wel op zo'n vergadering wordt veel besproken. De voorzitter is al in het club gebouw geweest om stoelen te tellen. Hij vertelde mij dat er genoeg waren. Ik denk dat de geachte voorzitter, de heer J. Broos, niet goed ge teld heeft. Let maar op, want als iedereen komt dan zal Jan met zijn voorzittersha mer op het buffet moeten zitten. Namens het bestuur, P. Kop, secretaris W.F. 30 JAAR VOETBAL De afdeling voetbal gaat op grootse wijze dit heugelijke feit vieren. Langs deze weg willen wij al die mensen, die ooit iets met de voetbal te maken hebben gehad, oproe pen om een bezoek te bren gen aan "het open huis", dat wij houden op zaterdag 3 april as. in onze kantine op de Wielerbaan in Sportpark Harga. Wij zullen daar door middel van foto's en oude kranten knipsels u een herinnering proberen te geven van mis schien uw tijd in de v.v. W.F. Een ontmoeting met de oude sterren van toen staat u daar beslist te wachten, mits u al lemaal gehoor geeft aan deze oproep. Ook zullen wij deze oproep plaatsen in de dagbladen om zo al het mogelijke te doen om beslist die oude garde bij elkaar te krijgen. Verder organiseren wij in de maanden april - mëi - juni een jubileum nederlaag tour- nooi, te spelen op ons veld in Harga. Ook daar komen affiches van te hangen in de stad en op de Werf. Ook daar bent u van harte welkom. Op de Werf zijn natuurlijk ook de loten verkrijgbaar van onze grote loterij. Het moet toch geen probleem zijn om als Wilton mensen daar één of meerdere van te kopen. Het is voor de jeugdafdeling van onze club en dat is voor een schitterend doel. Ook uw zoon is welkom bij ons. De afdeling voetbal is groter dan ooit tevoren. Wij spelen nu met: 6 seniorelftallen en dat worden er volgend jaar zeker 8, 2 A-elftallen, 1C-elf- tal en 1 pupillenelftal. Ook nemen wij met 2 zaalteams deel aan de zaalcompetitie. Pas is er ook een damestrim- afdeling. Het eerste team op het veld heeft nog een goede kans op de titel in hun afdeling. En ook het eerste zaalteam heeft een prachtige kans op promotie. U ziet, een groeiende en bloeiende afdeling, waar u beslist welkom bent. Met sportgroeten, Namens het bestuur v.v. W.F. Voorzitter H. E. v. d. Reijken W.A.C. NAAR PARIJS Op veler verzoek organiseert de W.A.C. voor haar leden weer een week-end naar Parijs. Dit zal plaats vinden van 18 t/m 21 maart a.s. De reis gaat per toeringcar. De kosten bedragen 245, per persoon. In de prijs zijn begrepen kosten voor hotel, vol-pension, excursies, onge vallenverzekering en het ver voer met de toeringcar. 18-10-1975 G. Fens 88 jaar dokverhaler (oud-werknemer) ca. 26 dienstjaren 29-12-1975 A. Boslooper 79 jaar aanhouder (oud-werknemer) ca. 38 dienstjaren 15-01-1976 C. A. van Griensven 73 jaar scheepsbeschieter (oud-werknemer) ca. 23 dienstjaren 20-01-1976 W. Glimmerveen 88 jaar ketelmaker (oud-werknemer) ca. 29 dienstjaren 20-01-1976 H. van Geenen 79 jaar koker (oud-werknemer) ca. 27 dienstjaren 25-01-1976 P. van Beek 88 jaar ijzerwerker (oud-werknemer) ca. 16 dienstjaren 28-01-1976 C. van Roon 68 jaar ger. uitgever (oud-werknemer) ca. 30 dienstjaren 30-01-1976 A. Seiberger 73 jaar chauffeur (oud-werknemer) ca. 39 dienstjaren 09-02-1976 L. van der Vloot van Vliet 65 jaar projectbaas, bouwbedr. Bedr. dienst (oud-werknemer) ca. 39 dienstjaren

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 18