WILTON FI JE NOORD NIEUWS Personeelsorgaan van de Dok- en Werf Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. RSV Groep. Verschijnt maandelijks Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Redactie-commissie: ir O. J. van der Foto van de maand: Vorm, voorzitter; B. Blommers; G. Gort; Ijspegels in dok (zie pag. 11) drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noor dewier; M. C. Oranje; jhr. ir R. F. P. Röell; J. Vermeulen; M. van Vliet, eind redacteur. Inhoud 1 "Sea Lion I" zei WF vaarwel na de 8 Jubilarissen van de maand flinke verbouwing 10 Veranderingen in een te overzien Offshore-vinding op "Orca" tijdsbestek vaak van ingrijpende aangebracht aard 3 "Seatrader" wordt ook met 27 meter in dok verlengd Geslaagde proeftocht van "Pavlos B" 4 "Stena Normandica" voor jaar lijkse dokking aan de werf 5 "Sea-Land Galloway" opgenomen in dok 8 Internationaal karakter van WF 6 Bouw bulkcarrier gaat verder Jubilarissen uit alle geledingen maken het bedrijf hecht en sterk 11 Vorstelijk monument van ijspegels/ Vertoning WF-Journaal 1975/ Dankbetuigingen 12 "Anderhalve eeuw bewust bouwen aan WF-sfeer" 13 Vorming en Opleiding 14 Punt 1: veiligheid 15 Personalia/Vereniging WF 16 In memoriam Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het maartnummer dient vóór 10 maart in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 2