«Jubilea bij WF: een echt familiegebeuren» u 9 B. v. d. Maarel P. K. Notenboom A. P. Timmers ijzerwerker - N.B. el.lasser - App.B.-A.W. projectbaas - Houtbew.-N.B. 25 jaar 25 jaar 25 jaar H. L. Verweel ijzerwerker - N.B. 25 jaar P. Verwey brander - S.B.-N.B. 25 jaar P. W. Zimmerman dokmeester - Rep. 25 jaar P. T. Zandbergen projectbaas - Bankw. Rep. 25 jaar Burgemeester drs A. J. Lems: "De jubileumvieringen bij Wilton-Fijenoord vergelijk ik altijd met een leuk familie gebeuren. Het zijn plezierige bijeenkomsten ter ere van mensen die ofwel een kwart eeuw aan voetstappen hier hebben liggen dan wel veer tig jaar". De burgemeester van Schie dam, de heer drs. A. J. Lems, bracht in zijn toespraak op 27 februari jl. nogmaals on der de aandacht hoe waar devol hij dit soort vieringen vindt. "Samenkomsten als deze met de jubilarissen, de directie, de staf en de ondernemings raadsvertegenwoordigers versterken de banden binnen het bedrijf. Het is prettig, dat de directie in haar persoon lijke toespraken iets aardigs over de individuele jubilaris sen weet te typeren: over hun werk, over hun inbreng in de samenleving". Daarnaast had hij ook oog voor het belang van het toe kennen van onderscheidin gen. "ir. onze samenleving schenken wij altijd wat weg, althans in onze constitutio nele monarchie schenkt de vorst of vorstin als blijk van erkenning een onderschei ding. Dat gebeurt eigenlijk door de historie heen in al lerlei culturen. Zo'n cultuur hoeft geen monarchie te zijn". Alle culturen De burgemeester verduide lijkte zijn zienswijze door nog eens aan te halen, dat on derscheidingen in vrijwel al le landen ter wereld worden uitgereikt, onafhankelijk van de sociale, politieke of eco nomische opbouw van een natie. Hierna schetste hij in het kort de in Nederland te volgen procedure inzake de aan vraag voor Koninklijke On derscheidingen. "Wilton-Fije noord richt zich tot het Ge meentebestuur, in casu tot mij. En ik verleen gaarne mijn medewerking. De aanvragen van de Wilton-Fijenoord di rectie zijn altijd zeer positief. Daarna gaat mijn verzoek via "Den Haag" naar de Konin gin".

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 11