WF-Journaal 1975 gaf weer een blik op onszelf 10 Geluk V.l.n.r.: De heren M. van Grondelle, A. A. Mulder, J, C. Heinsbroek, J. Dumont met echtgenotes De burgemeester wilde daar aan nog iets vastknopen. "Sommige mensen geven de wens te kennen geen onder scheiding te willen ontvan gen. Deze mensen verdienen het respect voor hun ziens wijze van andersdenkenden op dit gebied. Omgekeerd geldt dan ook, dat de "niet- ontvangers" hetzelfde res pect opbrengen voor hen, die wel een onderscheiding waarderen. Een dergelijke in stelling en wederzijdse tole rantie zijn mogelijk in Neder land. In ons land kunnen toch immers de meest gekke dingen, als wij elkaar maar verdragen. Verdraagzaam heid is het fundament van een volwassen samenleving". Hierna wenste de heer Lems de jubilarissen, doch ook het bedrijf geluk met de bereikte mijlpalen. Hij haakte nog even in op de toespraak van de heer Van der Vorm. "Een foto van het strand van veer tig jaar geleden of nu ziet er inderdaad precies eender uit. Als je er maar geen auto op zet. Een foto van onszelf van veertig jaar geleden of nu toont wel enkele verschillen Voorts vond hij deze dag een prettige herinnering voor de jubilarissen. "Een prettige dag in een collegiale sfeer, zonder vervelende mensen erbij, want vervelen de mensen houden het geen 25 jaar uit bij een bedrijf", besloot hij schertsend. Burgemeester Lems speldt de heer Mulder zijn Koninklijke onder scheiding op Voor de 24ste keer Het moet de talrijke WF-ers met enige trots hebben ver vuld toen zij op woensdag avond 16 maart jl. dan wel dinsdagavond of dinsdagmid dag 23 maart jl. De Doelen in Rotterdam verlieten. Hier vonden weer de voorstellin gen plaats van het WF-Jour- naal, dat ons ditmaal voor schotelde, wat wij zoal in 1975 hebben gepresteerd. De avondvoorstellingen wer den de gewoontegetrouw verpakt in de gezellige mu ziek van de WF-Harmonie. Zij werden besloten met de speelfilm The Sting, terwijl de middagbijeenkomst voor de gepensioneerden de komi sche Belgische film "Op stand in het bejaardentehuis" te zien gaf. Maar laten wij ons verder bepalen tot het Journaal 1975: weer een historisch document "bijgeschreven" in onze filmhistorie: voor de 24ste keer. Het repareren van de bulbsteven van de „Atlantic Crown'

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 12