Vereniging examencommissie was on verbiddelijk in haar eindcon clusie. De hieronder genoem de heren mochten toen hun diploma van de heer Keet baas in ontvangst nemen, dat vergezeld ging van een har telijke felicitatie. De heer Giesberts compli menteerde namens het S.B.C. de geslaagden en niet ge slaagden met hun ijver en de eerstgenoemden ook met hun succes en overhandigde een geschenk aan de cursist, de heer G. Buter, afd. Repa ratie, met zijn diploma dat het hoogste aantal punten vermeldde. Na deze gebeurtenis was er voldoende tijd over om met de cursusleider en bedrijfs leiding van gedachten te wisselen tijdens het nuttigen van koffie en de bekende koek. De geslaagden zijn: G. Buter L. de Groot E. J. M. van Hagen M. Harteveld J. F. de Koning C. de Kovel P. H. van den Meiracker C. M. Sala J. F. H. Schrumf R. Swaneveld. Valk AFD. GEMENGD KOOR Op donderdag 5 febr. 1976 hield het Gemengd koor Wil- ton-Fijenoord haar jaarlijkse ledenvergadering. Deze druk bezochte vergadering had een prettig verloop. Doordat de bestuursleden, t.w. mevrouw De Jager, de heren Van Beek, Middeldorp en Ruygers, wiens beurt het was om af te treden, werden herkozen, is de samenstel ling van het bestsuur onge wijzigd gebleven. Het concertrooster voor 1976 is reeds vrij goed gevuld. Er zal namelijk gezongen wor den in: Het Centrum van de Huma nistische Stichting voor Huis vesting van bejaarden „Thur- lede" te Schiedam op don derdag 22 april a.s.; het Bejaardencentrum „Ten Beigaarden" te Oisterwijk in Noord-Brabant op donderdag 20 mei a.s. en het bejaarden verzorgings centrum „De Mathenesser Bogert" te Rotterdam op donderdag 16 dec. 1976, ter wijl nog andere plannen in voorbereiding zijn. Dc dames en heren, die in teresse hebben om aan deze concerten hun medewerking te verlenen, zijn van harte welkom. Kom eens kennis maken met ons koor; het verplicht u tot niets. U kunt terecht in het Gebouw Christelijke Sociale Belangen op de Lange Ha ven 73 te Schiedam, iedere donderdag vanaf 16.45 uur. Het Bestuur AFD. ZWEMMEN Hieronder volgt de eerste lijst met namen van onze zwemmertjes, die op 31 jan. 1976 hun A en B diploma be haalden: Marco van Zon Paul Koning Yvonne van Dorp Koenraad van Dooren Anthonius van Dooren Bianca den Breems Arjan Speksnijder Henriette v. d. Hoeven Het B diploma werd op deze dag behaald door: Henny Rigters Peter Verwaal De namen van hen die Vaar digheid 1 of diploma 3 op 14 februari 1976 hebben ge zwommen zijn: Patricia v. d. Slot Johanna van Kasteren Caroline Hoogendijk Johanna de Bruin Florian Meeuwsen Monique Zagwijn Margaretha Valk Sandra van Vliet Jacob Hofman Eric Moti Helene Immerzeel Op 14 februari 1976 is Vaar digheid 3 of diploma 5 afge zwommen door: Diana Smit Michael Westdijk Fred Lingmont Pieter Mosch Judith de Bruyn Ina Moti Ellen van Vondelen Renate v. d. Poort Anna Plate Vaardigheid 4 of diploma 6 is op 13 jan. 1976 afgezwom men door: Jolanda de la van Rambelje Voor diploma 4 of Vaardig heid 2 zwommen op 21 febr. 1976 af: Judith de Bruyn Ingred Hamerslag Jolanda v. d. Berg Marco de Bruin Spencer Meeuwsen Otto Jan Smit Marco Bal Angelique Jansen Marid Vermeulen Voor diploma 6 of Vaardig heid 4 slaagden op 21 febr. 1976: Adrian a Westerdijk Wil Heus Trise Heus Alma Lingmont Conny Warnawa Leo van Vondelen Nelleke van Kempen Diana Smit Ook waren er nog oudere dames en heren, die hun di ploma's behaalden en wel op 23 februari 1976. De namen volgen hieronder: Voor Vaardigheid 1 of diplo ma 3: B. F. T. Nathijssen Voor diploma 4 of Vaardig heid2 slaagden: Piet Visser Thea van Dorrestein Luc Diepstraten Hermina Gunneweg M. C. H. Diepstraten A. Hoogendijk Allen die hun diploma be haalden namens het bestuur van harte gefeliciteerd. Wij hopen dat jullie allemaal met veel plezier doorgaan. Het Bestuur

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 19