WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. RSV Verschijnt maandelijks Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; G. Gort; drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noor dewier; M. C. Oranje; jhr. ir R. F. P. Röell; J. Vermeulen; M. van Vliet, eind redacteur. Foto van de maand: Het cadeautje voor de doopster van de "Sea Lion I" prijkt koddig op de neus van een zeeleeuw (Sea Lion, gemaakt van papier-maché) Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Va^k. 1 Offshore-wereld kijkt uit naar markt over de hele wereld 3 "N.N.S. Nigeria" terug op oude "honk" voor grote beurt Hr. Ms. "Tonijn" onderging onder houdsbeurt 4 Weer zware stevens van WF naar Frankrijk "Lübbenau" liep kleine schade op 9 "Jubilea bij WF: een echt familie gebeuren" 10 WF-Journaal 1975 gaf weer een blik op onszelf 12 Doorlichten gebeurde weer in de kantine 't Blaasje 13 Zeeën van vrije tijd vullen met creativiteit 5 "Eagle Courier" met huidschade aan de werf WF bouwt voort met vlijt aan Deense bulkcarrier 6 "Blijvende waarden laten wel ver anderende situaties en omstandig heden toe" 14 Personalia Willy Wilton Fonds In memoriam 15 Dankbetuigingen Punt 1: veilig heid 16 Vorming en opleiding 7 Jubilarissen van de maand Pag. 3 omslag: Vereniging WF Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het aprilnummer dient vóór 10 april in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 2