WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. RSV Verschijnt maandelijks Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; G. Gort; drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noor dewier; M. C. Oranje; jhr. ir R. F. P. Röell; J. Vermeulen; M. van Vliet, eind redacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Foto van de maand: Het N.N.S. "Nigeria" arriveert voor de monding van de Nieuwe Waterweg 1 N.N.S. "Nigeria" arriveerde aan de werf bij WF Snelle krukasrepara tie voor "Todos os Santos" 2 Scheepsbouwvernuft groeit door de tijd 3 Veel werk aan torus voor kernfusie "Brüssel" in dok voor roerrepa ratie 4 "Seatrader" werd na verlenging "Bahjah" genoemd "A.C.T. 6" Van Cunard onderging survey Komen en gaan van schepen 5 Snel karwei "Sea Lion I" op "locatie" geklaard 6 Bedrijfsschool toonde haar feeste lijke gezicht 8 Tuigers klaren hun karwei ook keurig in 't topje van de mast 10 Baggermolen brengt haven op diepte Twintig jaar Onderne mingsraad bij Wilton-Fijenoord "Dankzij het gevolgde harmonie model" 11 Nieuwe brandweerwagen waakt over WF-veiligheid 12 Punt 1veiligheid Personalia Dankbetuigingen Willy Wilton Fonds 13 In memoriam 14 Vereniging WF Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het meinummer dient vcór 10 mei in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 2