Veiligheidswedstrijden 1976 1 Vorming en opleiding 15 Examen-kandidaten Scheepsmetaalbewerken met hun leraar T. van Bokkum Examen-kandidaten Booglassen met links de heer H. Roos Veel activiteit bij de scheepsbouwers Het samenstellen van het werkstuk Examen-kandidaten Plaat-Constructiewerken met links de heer De Bie en rechts de heren Kooiman en Mes Examen-kandidaten Machine bankwerken met hun leraar K. Altena De traditionele veiligheids wedstrijden, georganiseerd door het Veiligheidsinstituut, zijn weer achter de rug. De 2e en 3e jaars Bedrijfsschool- leerlingen hebben hun uiter ste best gedaan om de 20 multiple choice-vragen zo goed mogelijk te beantwoor den. En wat al meerdere ma len gelukt was, lukte nu weer. Door de goede beantwoor ding slaagde onze Bedrijfs- school er in tot de finale door te dringen. Samen met de teams van de Machinefabriek Piet Smit, de Kon. Mij „De Schelde" en de P.T.T. te Eindhoven moest het team van onze school de strijd aanbinden om het „Kam pioenschap Bedrijfsscholen 1976". De veiligheidspromotor, le raar Van der Water, met het team bestaande uit Jan Hoornweg (Electro), Rob van Katwijk (Pijpenbewerker), Hans van Splunter (Scheeps- metaalbewerker) en Martien Klaasse (Machine-bankwer ker), gingen naar Amsterdam, overzagen de strijd en over wonnen. Het lijkt ons interessant u de 20 vragen in het volgend nummer van het WF-Nieuws voor te leggen die de Be- drijfsscholieren voorgescho teld kregen. De goede ant woorden zult u dan ook aan treffen. Bloemen voor moeder Alle eerste-jaars leerlingen van de Bedrijfsschool hebben tijdens de lessen handvaar digheid uit een stuk messing plaat een prachtig schaaltje gedreven. Na een uitvoerige voorlich ting van de chef Tuinlieden, de heer Leeuwangh, hebben de leerlingen het schaaltje met hun eigen bloemen en planten kunstig opgemaakt. Het is beslist een verrassing voor moeder geworden!

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 17