Vereniging Valk Luisterend naar de uiteenzetting van mr. Aspinall de werf van de heer Aspinall, training director of the Mer- seyside Training Council. Hij werd voorgesteld aan de 6 jongelui en hun ouders en een uitgebreide stroom van informatie werd over en weer uitgewisseld onder leiding van de waarnemend chef van de Bedrijfsschool, de heer Van de Geer. Het geheel werd nog opgeluisterd door de aanwezigheid van de heer J. Kranenburg, Personeels- HOOFDBESTUUR Zoals reeds op de algemene vergadering van april werd aangekondigd, heeft de heer Uyterlinden de wens te ken nen gegeven af te treden als lid van het Hoofdbestuur van de Vereniging Wilton-Fije- noord. Naar aanleiding hiervan is door het Hoofdbestuur beslo ten de heer Uyterlinden het erelidmaatschap voor het le ven aan hem te verlenen ge zien de vele en goede diens ten welke door hem aan de vereniging zijn bewezen. De heer Uyterlinden heeft het verenigingsleven bijna 28 jaar trouw gediend en menige ver eniging heeft in de loop der jaren bij hem mogen aan kloppen voor het inwinnen van goede raad bij het ver wezenlijken van menig plan. Hij is niet het type om hierbij aan de weg te timmeren, doch ingewijden weten met hoeveel toewijding en energie hij zich van deze vrijwillig op zich genomen taak heeft gekweten. Bij het 25-jarig jubileum, nu drie jaar geleden, hebben wij de overige kwaliteiten van de heer Uyterlinden reeds uit voerig belicht. Het mag een alleszins bekend feit worden geacht dat hij ook zijn spo ren heeft verdiend op het ge bied van de zeilsport, waar bij hij niet alleen zijn heil zocht in de binnenlandse wa teren, doch ook verschillende buitenlandse havens werden aangedaan. Het is zeer de moeite waard om hem te ho ren vertellen over zijn bevin dingen op de vaak onbe trouwbare wateren en zijn kennis van navigatie, onont beerlijk bij de grotere toch ten, mag er zijn. In zijn jonge jaren was hij bovendien een schaatser van allure, doch gezien de kwak- kelwinters van de laatste tijd komt er van beoefening van deze sport niet veel meer. In de laatste jaren heeft hij zich echter tot een fervent aanhanger van de wintersport ontwikkeld, dit niet in de laat ste plaats door het ijveren van Mevr. Uyterlinden, en hij heeft reeds enige onderschei dingen verdiend bij het ski lopen, waarbij zijn kunnen op de schaats hem tot groot nut is geweest. Nog slechts luttele jaren scheiden hem van de pen sioengerechtigde leeftijd, hetgeen de reden is geweest om uit te treden uit het Hoofdbestuur, en wij hopen oprecht dat het hem gege ven moge zijn om in zijn pensioen te kunnen gaan ge nieten van zijn hobbies, dit tot heil van geest en lichaam. Het Hoofdbestuur heeft inmid dels in kleine kring met pas sende geschenken afscheid genomen en hoopt ook in de toekomst in bepaalde geval len nog eens een beroep op hem te mogen doen. Schiedam, mei 1976 HOOFDBESTUUR VERENIGING WILTON-FIJENOORD dienst en de heren Van Leeuwen, Klinge, De Munnik en Wolfs van de afdeling Re paratie. De start van deze vierde uit wisseling was heel plezierig en als de voortekenen niet bedriegen, belooft ook deze uitwisseling weer een interes sante, leerzame en toch ook spannende gebeurtenis te worden in het leven van 6 jonge W.F.'ers. 30 Jaar Bridge Op zaterdag 10 april vierden de leden van de Vereniging Wilton-Fijenoord afdeling Bridge het 30-jarig bestaan van hun vereniging. Zij deden dit tijdens een boot tocht naar Schoonhoven. Het is dus niet alleen bridgen wat op de bridge vereniging wordt gedaan, maar op z'n tijd wordt er ook veel aandacht geschonken aan bijzondere evenementen. Helaas is het aantal leden de laatste tijd sterk teruggelopen en het bestuur zou daarom graag zien, dat wat meer Wilton-Fijenoord werknemers zich zouden willen aanmel den als lid van onze vereni ging. Ook zij die het bridge-spel niet beheersen, maar er wel belangstelling voor hebben, zijn welkom. Op onze vereni ging zijn diverse mensen, die u de kennis gaarne willen bijbrengen. Voor informatie kunt u terecht bij W. Post werftelefoon 3037 J. Kemink werftelefoon 3125 B. de Kruif werftelefoon 3305 Afd. Fotografie Het is zo langzamerhand bij onze club een vertrouwd idee geworden, dat er een of twee maal per seizoen een dag tocht wordt georganiseerd. Op 24 april j.l. was het weer zover. Deze keer gingen we niet met eigen auto's maar heeft het bestuur besloten de leden met wederhelft een ge heel verzorgde dagtocht per bus aan te bieden, vooral uit erkentelijkheid jegens de le den die zich steeds ingespan nen hebben om ons clubhuis netjes en schoon te houden. De tocht werd gemaakt met een bus van de firma Jonge- neel, ons allen bekend van het groepsvervoer van en naar onze werf. Op het pro gramma stond een toch' door de Noord-Branbantse Kempen. Bij een temperatuur van ca. 8° C (boven nul) ver trokken we 's morgens om 8.00 uur vanaf ons clubhuis, richting Baarle-Nassau voor koffie met gebak. Onderweg wees de chauffeur ons op de diverse opmerkelijke de tails die we passeerden. Daarna reden we richting Oisterwijk waar we de be roemde vennen opzochten. Dat deze vennen behalve be roemd ook berucht zijn moest een van de dames ondervin den. Onder uiting van een vreemd soort aria zakte zij een eind in de drassige bo dem, waar zij weer met ver-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 19