eende krachten uit werd ge trokken. Na van een echte Brabantse koffietafel genoten te hebben trokken we met de bus ver der naar het recreatiepark „De Beekse Bergen" waar wij ons beschermd door de bus tussen de oerwoud bewoners begaven. Hier kre gen we tevens ruimschoots de gelegenheid om de dieren nu eens in de vrije natuur van dichtbij te fotograferen. Een en ander verliep des te prettiger omdat de dieren bij 8° C kennelijk minder lui wa ren dan op warme dagen het geval is. Omdat wij vrij vroeg in het seizoen waren, was het aantal auto's in het park ook gering, hetgeen alleen maar gunstig was voor de „schietgrage" fotografen. Inmiddels was de dag al een eind verstreken en „stoom de" de bus op naar Breda, waar het diner werd geser veerd. Daar vandaan gingen we rechtstreeks naar Schie dam, waar we om 21.00 uur aankwamen. Wij kunnen zeggen, dat deze tocht bijzonder geslaagd was en met recht een voorproefje voor de voor ons liggende vakantie-periode. Nu we het toch over vakantie hebben, willen wij hierbij ie dereen een heel prettige va kantie toewensen met veel mooi weer. In dit verband zouden wij u allen willen ad viseren laat uw camera nog even vóór de vakantie na kijken om te voorkomen, dat men straks met mislukte fo to's, dia's of films thuis komt. Succes. Het Bestuur. Afd. Gemengdkoor Op donderdag 22 april 1976 heeft het Gemengdkoor „Wil- ton-Fijenoord" een concert gegeven in het bejaardente huis „Thurlede" te Schiedam. Het programma voor die avond was als volgt Du Hirte Israels, Bortniaski; Cantque de Jean Racine, C. Fauré; Piano solo, Nocturne No. 1, F. Chopin; Der Rote Sarafan, Russisch volkslied (bew. Dick Steen); Psalm 74, H. Schüte; La Nuit, J. Ph. Rameau; Benedictus, A. Bruckner; Eine Schwarzwald farht, H. Jankowski; Rhein- walzer, C. Zeiler; Piano solo, improvisatie over „Piet Hein"; Edelweiss, uit The sound of music; Ein Walzertraum, O. Straus; Am Donaustrande, Joh. Brahms; Nein, es ist nicht aus zu kommen, Joh. Brahms. De piano soli werden ver tolkt door de heer Krijn Koetsveld. Na afloop van het concert werden met pianobegeleiding van mevr. Bommel gezame- lijk met de talrijke aanwezi gen bekende Nederlandse volksliederen gezongen, wat de gezellige sfeer verhoogde. Onder de bewoners van het tehuis bevond zich een oud- muziekdirigent en jurylid, die van het optreden van het koor een juryrapport had opge maakt, waarin hij vermeldde „uitstekend gezongen. Com pliment voor dirigent en koor". Het koor kan terugzien op een geslaagd concert. Op donderdag 20 mei 1976 zingt het koor in Oisterwijk en op 30 september 1976 in Delft. Aktiviteiten genoeg. Zij die met ons koor eens kennis willen maken kunnen terechtiedere donderdag te 19.45 uur in het Gebouw Christ. Soc. Belangen, Lange Haven 73 te Schiedam. Mocht U drempelvrees heb ben, dan kan U zich wenden tot één van de bestuursleden, o.a. te bereiken onder tele foonnummer 010 - 70 01 39. Het Bestuur. nieuwe competitie gaat be ginnen om in het bezit te komen van de Chris Aben beker. Deze fraaie beker is nu in het bezit van Jan v. d. Bijl, die uiteraard die beker zal gaan verdedigen. De meesten van de hengelaars zijn toch heus van plan om Jan dit jaar weg te vissen. Er zijn er zelfs, zoals u weet, in een trainingskamp ge weest. Dus Jan maak je borst maar nat het wordt je dit jaar zeker weer moeilijk ge maakt en bovendien zal de opkomst nog groter zijn dan het vorige seizoen. Mag het bestuur erop wijzen, dat men voor het vissen in Rotterdam se wateren ook nog een ver gunning van de Gem. Rot terdam nodig heeft. Deze ver gunning kost u slechts ƒ1, en die moet u halen bij de Rotterdamse Politie. Dit is ook het geval voor de Gem. Den Haag. Het op tijd komen van u allen is ook zeer be langrijk. Dus graag op tijd heren aan de verzamelplaats des te eerder zit u te vissen. Indien u niet komt, laat het dan even weten, dan wordt er niet nodeloos gewacht. Er is ook nog een tweekamp in de maak met V.D.L. uit Maas sluis. Het korps voor die tweekamp zal waarschijnlijk bestaan uit de 10 van dat moment of de 10 eerst ge plaatste tijdens de tweekamp. Dus heren hengelaars zet ook daarvoor uw beste beentje voor. In dit nieuwe seizoen zal er ook weer tegen de biljarters gevist worden. Zijn de deel namen aan deze tweekampen groot, hetgeen wij natuurlijk hopen, dan kunnen wij mis schien eens omzien naar an dere aktiviteiten. Want wat zou u ervan zeggen om eens te gaan kijken of wij mee kun nen vissen in een zes- of zevenkamp. Dit is nog wel wat vooruit denken, maar het zou misschien te verwezen lijken zijn, doch alleen met uw medewerking. Zo, dit was het dan heren hengelaars, en als u nu van mening bent dat het nog wel wat drukker mag zijn aan de waterkant, praat dan eens met uw col lega die misschien ook inte resse heeft, maar misschien onbekend is met de wed strijdsport en de gezellige sfeer. Vertel hem ook dat hij geen kei van een visser hoeft te zijn om een kans te ma ken. Heren, mogen wij u nu een prettig seizoen en goede vangsten toewensen. Afdeling Hengelsport Eindelijk is het zover, de hengelaars mogen weer aan de slag. Dit betekent voor de H.S.V.-W.F., dat er een Afd. Zwemmen Mogelijkheden Vanaf 5 jaar Diploma A B donderdag 17.15-18.00 uur Diploma A B zaterdag 11.45-12.30 Zwemvaardigheid I dinsdag 17.15-18.00 uur Zwemvaardigheid l-ll-lll dins dag 18.00-18.45 Voor kinderen met 6 diplo ma's is er gelegenheid te zwemmen op maandag 18.00- 18.45 uur. Op dit uur is een extra leskaart verplicht en wel 21,per jaar. Voor volwassenen is er gele genheid te zwemmen op vrij dag 17.15-18.00 uur. Op dit uur is er gelegenheid het zwemmen aan te leren en voor anderen te trimmen (dit is geheel vrijblijvend). Inschrijfformulieren te bevra gen en inleveren bij H. J. v. d. Nagel, Afd. Dokkantoor, tel. toestel 3420. Gelegenheid tot zwemmen in bad Groenoord het gehele zomerseizoen en wel woens dags om 19.00-19.45 uur. In juni is er voor alle vrij dagsleden gelegenheid om met het gehele gezin vrij te zwemmen en wel op de vrij dagen 16-23-30 juli. Dit om 17.15-18.00 uurT De heer C. Gunnewegh is be noemd als 1e penningmees ter met ingang van 1 mei. Het bestuur is als volgt: Voorzitter: J. v. d. Ruyt Vice-voorzitter: J. v. Schijndel Penningmeester: C. Gunnewegh Secretaris: M. C. H. Diepstraten-v. Vught 2e Secretaris: K. v. Gent-v. Walsum Bestuursleden de heren: K. Broeshart en A. Hoogen- dijk en mevr. B. Schenk. Secretaris M. C. H. Diepstraten-v. Vught

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 20