WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. RSV Verschijnt maandelijks Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; G. Gort; drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; J. Noor dewier; M. C. Oranje; jhr. ir R. F. P. Röell; J. Vermeulen; M. van Vliet, eind redacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuisf A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Foto van de maand: Het Griekse vrachtschip "loannis A" (13.000 dwt) werd onlangs in ons drij vende dok 3 opgenomen voor een jaar lijkse dokking. Eén onzer fotografen maakte een artistieke prent tijdens het verhalen van het schip. 1 Indonesische Marine-autoriteiten op bezoek bij WF 2 Officiële mededelingen Overhalen motoren van fregat "Nigeria" 3 Bulkcarrier met brugdekhuis er naast naderen voltooiing 4 "Golar Liz" overgedragen aan Griekse eigenaren Lastig las karwei listig opgelost 5 Wilton en Fijenoord vormden door fusie sterke eigen identiteit 7 Onderscheidingen als blijk van waardering van hele samenleving 8 Onderscheiding voor J. D. Oster- holt Jubilarissen van de maand 11 "Deuntjes op het levensorgel" Uitslag Brandweerkwis "Open dag" Bedrijfsschool 12 Punt 1veiligheid 13 Personalia In memoriam 14 Dankbetuigingen Examens bedrijfsschool 1976 15 Veiligheidswedstrijden 1976 Vorming en opleiding Pag. 3 omslag Vereniging WF Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het juninummer dient vóó-r 10 juni in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 2