99 99 Dankbetuigingen 14 Bemetel Meet-diploma 1976 In deze maanden, waar naast de droogte en de vakantie plannen ook de examens een belangrijke rol spelen, heeft de Stichting Bemetel 23 twee de jaars Bedrijfsschoolleer- lingen geëxamineerd voor het Bemetel Meetdiploma. Donderdag 10 juni is het schriftelijke onderdeel, dat 3 uur duurde, afgenomen, waarna het ca. 4 uur duren de praktijkgedeelte op vrijdag volgde. Onder leiding van de leraar, de heer Van de Water, hadden deze bankwerkersleerlingen zich ruim 20 weken lang, met twee uren per week, voorbe reid op deze afrekening met de examinatoren van de Be metel. Voor de leerlingen maar ook voor de heer Van de Water, die dit vak dit jaar voor het eerst onderwees, was het resultaat, 22 geslaag den, een geweldige ervaring. Hartelijk gefeliciteerd!! De geslaagden: B. G. A. Dijkstra, M. Erin- gaard.W. F. den Held, A. Houtzager, W. Th. Janssen, M. J. Klaasse, P. J. C. Lim burg, E. Poppelaars, R. Roe- landse, G. C. I. Storm, J. van Vliet, F. Verwaal, N. van Vliet, G. Winterswijk, A. Wolthuis, E. de Groot, Th. J. M. v. d. Hurk, J. Schruijer, J.W. Bree- veld, J. Leuhery, R. Schouten, J. p. Wiemer. BEDRIJFSSSCHOOL Sportdag voor de Bedrijfsschool- examenkandidaten Het is al jarenlang traditie dat de examens voor de Beme tel-, V.E.V.-, en Wilton-Fijen- oord diploma's afgesloten worden met een sportdag. Na de theorie-examens op 1, 2 en 3 juni waren voor alle derdejaars leerlingen de exa mens van het afgelopen schooljaar achter de rug, zo dat ze zich, bevrijd van alle problemen, op vrijdag 4 juni konden uitleven in de sport zaal en op het sportterrein. Voor de middag werd 'n bas- ketballtoernooi tussen de verschillende klassen gehou den. Omdat in twee poules werd gespeeld bracht de fi nale pas de uiteindelijke win naar: de combinatie Elektro- Draaien. De middag was voor de indi viduele prestaties op het sportterrein. Bij ideaal weer werd volgens een vast sche ma een programma met hoogspringen, 100 m sprint, doelschieten, balwerpen, af standloop en basketbaldoe len afgewerkt. Ook hier ging net behalve om de persoonlijke prestaties om het ploegenklassement. Via ingewikkelde berekenin gen bleek Lassen 3 de beste groepsprestatie te hebben ge leverd, zodat zij de eindprijs in ontvangst konden nemen. Hoewel bij geen enkel onder deel de limiet voor de Olym pische Spelen in Canada werd gehaald, kon toch wor den teruggezien op een ge slaagde sportdag met zeer goede prestaties. P. G. van de Geer. Wij ontvingen een dankbetui ging wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd van de heer J. Ie Pair. Langs deze weg wil ik mijn oprechte dank uitspreken voor de hartverwarmende belangstelling van Directie, Chef, Bazen en collega's on dervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man. Mevr. M. A. Osterholt- van Batenburg Hierbij breng ik mijn dank over aan directie, chef, baas en collega's voor de belang stelling betoond na het over lijden van mijn man. M. H. Bonefaas-Franken Eugène

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 16