K I P"' p Met leedwezen geven wij kennis van hun overlijden. Hun nagedachtenis zal door ons in ere gehouden worden. 17-8-1976 H. de Kruyff 60 jaar tek.constr. ca. 24 dienstjaren In de nacht van 17 augustus jl. is plot seling overleden de heer H. de Kruijff. Hij bereikte de leeftijd van 60 jaar. De heer De Kruijff had ongeveer 23 dienstjaren en oefende de functie uit van tekenaar/constructeur op de afde ling laadgerei. Hij toonde altijd veel belangstelling voor dit werk .Zijn onver wacht heengaan betekende een schok voor zijn superieuren en collega's, waarmee hij in goede relaties stond. 9-8-1976 J. Veth 59 jaar projectbaas ca. 38 dienstjaren 2-7-1976 G. v. d. Berg 81 jaar kapitein afd. Rep. (oud-werknemer) ca. 50 dienstjaren 4-9-1976 C. de Moor 61 jaar werkvoorber.-planner SB ca. 42 dienstjaren Ruim een maand na een ernstig onge val, hem overkomen in dok 8, is de heer J. Veth aan zijn verwondingen overleden. Hij bereikte de leeftijd van 59 jaar en had ca. 38 dienstjaren. Voor zijn gezin betekent dat het ver lies van een goed echtgenoot en vader. Een vakbekwaam en plichtsgetrouw medewerker onder wiens leiding het goed was te werken ,is voor ons bedrijf heengegaan. 5-8-1976 J. M. v. Wingaarden 89 jaar baas kokers afd. Rep. (oud-werknemer) ca. 40 dienstjaren Onverwacht overleed op zaterdag 4 september 1976 de heer C. de Moor op de leeftijd van 61 jaar. De heer de Moor is in 1934 in dienst gekomen als ijzerwerker in de nieuw bouw, waarna hij in 1962 werd aange steld als onderbaas op de lasvloeren. In 1971 werd hij op het afdelingsbureau Scheepsbouw werkplaatsen geplaatst als werkvoorbereider-planner, waar hij tot zijn verscheiden werkzaam is ge weest. De heer de Moor heeft zich doen ken nen als een zeer ijverige medewerker waarvoor niets teveel was, ook bij zijn collega's was hij zeer gezien en was altijd bereid een ander te helpen. Zijn goede humeur zullen wij ons altijd blijven herinneren en wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde kracht en een prettige collega. 8-9-1976 J. Boot 61 jaar afd.chef houtbew. NB ca. 38 dienstjaren onverwacht de heer J. Boot overleden. Hij bereikte de leeftijd van 61 jaar. De heer Boot trad op 17 januari 1938 in onze dienst en hij begon zijn loop baan als timmerman. Hij verrichtte zijn werkzaamheden zowel aan boord van schepen als in de Timmerwinkel. De heer Boot deed zich kennen als een goed vakman en een ambitieus medewerker, die de aandacht trok door de toewijding, waarmede hij zijn taak vervulde. Deze kwaliteiten en het vertrouwen, dat men in hem stelde leidden er toe dat hij in 1948 als tekenaar werd aangesteld op onze tekenkamer Scheepsbouw, Af deling Betimmering en in deze functie had hij een belangrijke inbreng door zijn ruime werfervaring en zijn prak tische kennis en inzichten. Na achtereenvolgens de functie van begroter en chef werkvoorbereiding te hebben vervuld volgde in oktober 1968 zijn aanstelling tot afdelingschef van de Timmerwinkel. In deze positie heeft de heer Boot op prettige wijze de contacten onderhou den met onze relaties op het gebied van timmerwerk en droeg hij met de hem ten dienste staande organisatie steeds zorg voor een vlot verloop van de werkzaamheden. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen, die door zijn heengaan zo zwaar zijn getroffen. Moge de wetenschap, dat de heer Boot door zijn inzet en deskundigheid alom waardering en vertrouwen genoot, hun tot troost strekken. Op woensdag 8 september j.l. is vrij

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 19