Heidebad 1977 wees wijs bescherm je z z z z z z z z 13 ladder, is de ladder on deruit gegleden. Getroffe ne greep zich vast aan een rand van het werkstuk en bleef hieraan hangen en forceerde zijn elleboog. De ladder is kapotgezaagd want repareren had zelfs geen zin meer. Tijdens lassen van span ten in de achterpiek van 4. een schip is een peukje van een laselectrode in de schoen van getroffene ge vallen. 2e graads verbran ding van linker voet. Door beenkappen ofsoupé's te dragen, waarvan de schacht over de schoen sluit, is het in de schoe nen springen van las- en brandnippels in bijna alle gevallen uitgesloten. 3. Tijdens laden van keggen op een wagen is een sta- 5. pel keggen omgevallen. Een van de keggen kreeg getroffene op zijn voet. Haematoom Rechter 1e teen. Veiligheidsschoenen kun nen zo'n letsel voorko men, indien zij tenminste gedragen worden. Tevens liet het stapelen ook wel wat te wensen over. Toen getroffene door de werkplaats liep, is hij over een stuk ijzer gestruikeld en voorover gevallen, ving zich met beide handen op, en kwam met rechter hand in 'n spijker terecht Diepe verwonding basis rechter duim. Zwelling en ontvelling rechter knie. Orde en netheid in de werkomgeving zijn be langrijke zaken om letsels te voorkomen. Met een gasfles van een wagen halen liet getrof fene de fles uit zijn han den vallen en de fles viel op zijn linker voet. Blau we nagel en contusie lin ker 1e teen. Getroffene bleek wel vei ligheidsschoenen te be zitten, maar gunde zich niet de tijd deze aan te trekken toen hij op z'n werk kwam. 6. Getroffene was op weg naar zijn werk en liep een open dekgedeelte in en viel in een ruim. Hersenschudding en wond schedel. Ter plaatse ont brak de afscherming. Vei ligheid weg, weg veilig heid! Zo, hier kunnen we het wel weer bij laten. Deze ongeval len laten u voldoende zien, dat wij zelf in heel veel ge vallen in staat zijn om letsels voor anderen en onszelf te voorkomen. Wij zijn allen in staat een bepaalde verant woordelijkheid te dragen, van hoog tot laag.Laat dan ieder een, in het belang van onze gehele bedrijfsgemeenschap en onze gezinnen, doen of nalaten wat past in het raam der veiligheid. Bedenk: Veiligheid op 't be drijf: Is zekerheid voor 't ge zin. A.P. In het WF-nieuws van deze maand vindt u weer het aan vraagformulier voor ons Vakan tie-Centrum. Deze formulieren moeten voor 13 december a.s. worden inge leverd. We zullen dan trachten u uiterlijk 24 januari 1977 mede te delen of uw aanvraag is goedgekeurd, dan wel of u naar een andere mogelijkheid moet omzien. Wij willen de inschrijvers zonder kinderen echter verzoeken hun vakantie niet op te nemen tij dens de schoolvakantie. Heeft men het afgelopen seizoen ge durende de schoolvakantieperio de een huisje toegewezen ge kregen, dan komt men ditmaal niet in aanmerking voor deze periode, tenzij er huisjes over blijven. In Heidebad bestaat ook de mo gelijkheid tot in pension gaan, waarvoor men ook gebruik kan maken van het formulier als men duidelijk laat blijken, dat het om pension te doen is. Er is in Heidebad tevens een camping, waarop men een plaats voor het hele seizoen, of voor vakantie, kan bespreken. Was- en toiletgelegenheid is in voldoende mate aanwezig. Plaatsbespreken kan recht streeks bij de administratie van Hiedebad of via onze Perso neelsdienst: echter niet door middel van het formulier. Verdere inlichtingen worden gaarne verstrekt door onze heer Jonk (tel. 3092). Prijzen kunnen wij helaas nog niet bekend ma ken, doch zullen ongetwijfeld weer enigszins zijn verhoogd. Speciaal voor onze gepensio neerden Evenals dit jaar bestaat weer de mogelijkheid een huisje te huren voor de helft van de voor- seizoenprijs. Het tijdvak 7 mei tot 4 juni 1977 is hiervoor gere serveerd. U dient er wel reke ning mede te houden dat u zich slechts door één persoon kunt laten begeleiden. Mochten er meer personen met u mee gaan dan dient u de volle voorsei- zoenprijs voor het huisje te be talen. Ook voor pension is weer een reduktie ingesteld en wel van 25% van de pensionprijs gedu rende het tijdvak 21 mei tot 4 juni 1977. Deze kortingen wor den uitsluitend aan onze ge pensioneerden en/of hun echt genoten gegeven. Alle andere oud werknemers, die nog geen 65 jaar zijn (bijv. W.A.O. enz.) dienen de normale voorseizoen- prijs te betalen. Zowel werknemers als oud werk nemers dienen er rekening mee te houden, dat men slechts per 14 dagen kan huren en wel in de volgende tijdvakken: Z 7/5-21/5 alleen huisjes Z 21/5- 4/6 huisjes en pen sion - geredu- ceerde prijs voor oud werknemers 4/6-18/6 huisjes en pen sion 18/6- 2/7 idem 2/7-16/7 idem 16/7-30/7 idem 30/7-13/8 idem 13/8-27/8 idem 27/8-10/9 alleen huisjes 10/9-24/9 alleen huisjes gereduceerde prijs voor oud werknemers Huurt men korter of langer dan genoemde tijdvakken dan kan niet voor vervoer worden ge zorgd. Inschrijving kan geschieden door het invullen van bijgaand formulier. Personeelsdienst Ondergetekende wenst in aanmerking te komen voor een zomerhuisje: Adm. no.: Naam Adres Plaats Hij heeft voorkeur voor het huisje Hij gaat met personen. Hij wenst te gaan in het tijdvak Handtekening: Inleveren vóór 13 december 1976 bij de Personeelsdienst (de heer Jonk).

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 15