ylELEMED ELINGENO TCIELEME DEDELING iNOFFIC E ■mfdfi INK WF droeg bulkcarrier "Slesvig" over. Officiële mededelingen November/December nummer gecombineerd 1 Hierbij delen wij u mede dat door de Raad van Bestuur thans het definitieve besluit betreffende coördinatie van de machinefabrieken van WF en RDM is genomen. Dit houdt het volgende in: - De machinefabrieken van WF en RDM zullen worden samengevoegd tot één ma chinefabriek voor het ma ken van hoogwaardige pro ducten. - Deze machinefabriek zal worden geconcentreerd op de locatie RDM. - Van het gezamenlijke per soneel van beide machine fabrieken zullen circa 430 medewerkers in de nieuwe machinefabriek tewerk worden gesteld. De nieuwe bezetting zal bestaan uit ongeveer evenveel werkne mers afkomstig van WF als van de RDM. Voor de ove rige werknemers (circa 330 man) zal binnen de eigen onderneming of binnen RSV vervangende werkge legenheid worden gezocht. De uitvoering van boven staand besluitenpakket wordt opgedragen aan de locatie directies van WF en RDM in samenwerking met de heer Ir J. A. Schaap, hoofd Pro- ductengroep IV-4 Algemene Werktuigbouw. De uitvoering zal geschieden met inachtneming van de af spraken, die op basis van het advies van de Herstruc tureringsadviescommissie met de Centrale Onderne mingsraad, de Onderne mingsraden van WF en RDM en de Vakverenigingen zijn en zullen worden gemaakt. De "Overeenkomst Sociale Begeleiding Herstructurering RSV" is van toepassing. Met de betrokken perso neelsleden zal zo spoedig mogelijk contact worden op genomen. De Directie In het streven naar steeds meer doelmatigheid in deze tijd heeft de redactiecommissie WF-Nieuws gemeend ook haar steentje te moeten bijdragen. Daarom zal dit jaar het november-nummer met dat van december worden gecombineerd. "Ik ben blij, dat het ogenblik daar is, dat Wilton-Fijenoord de "Slesvig" aan de eigena ren kan overdragen. Dat be tekent dat de rederij vertrou wen heeft in ons vakman schap. Ik wens het schip een behouden vaart en dank een ieder, die heeft meegewerkt aan de bouw van het schip". Dit merkte het lid der direc tie van WF, de heer ir O. J. van der Vorm, op woensdag middag 22 september jl. aan boord van deze 70.000 dwt bulkcarrier onder meer op tijdens zijn toespraak. Hij De heer Van der Vorm houdt een aan het Willy Wilton Fonds richtte het woord tot het di rectielid van de Deense re derij Det Dansk-Franske Dampskibsselskab, de heer N. toespraak, tijdens welke hij de heer Hahn-Petersen dankt voor zijn gift De heer Van der Vorm heeft zojuist de documenten getekend. Links naast hem zet de heer Zipp zijn handtekening. Hahn-Petersen. De eigenaren zegde hij vooral dank voor de gift, die zij hadden ge schonken om hun erkentelijk heid te uiten voor het feit, dat WF een voortreffelijk produkt heeft opgeleverd en omdat de samenwerking zo buitengemeen goed was ver lopen. Geschenk Het geschenk onder couvert viel ten deel aan het Willy Wilton Fonds. Het fonds werd in 1945 opgericht vanwege het 40-jarige jubileum van de toenmalige WF-directeur van de gelijkluidende naam. Het personeelsfonds is bedoeld

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 3