31 JAARVERSLAG HENGELSPORT van onze leden, zonder echter iemand iets te kort te doen. Het zijn de heer C. J. P. de Heij en de heer P. v. Vliet die als respectievelijk soloklarinettist en altsaxofonist door hun solowerk in de beide werken iedereen wisten te stimuleren tot dit fan tastische resultaat. De Harmonie heeft haar naam hooggehouden. Om in de Vaan delafdeling te komen is een moeilijke opgave, maar om zich daar te handhaven is zeker zo zwaar. De werken welke worden ver plicht gesteld, worden van jaar tot jaar zwaarder. Maar door dit resultaat mogen wij gerust stel len, dat de Harmonie Wilton- Fijenoord, het K.N.F. Vaandel waardig is. Na de bekendmaking ontving onze voorzitter de heer J. Vos de 6de wimpel uit handen van de concourcommissaris. Dit wil zeggen dat de Harmonie voor de zevende maal een eerste prijs in deze afd. heeft behaald. Na de totaaluitslag van de bei de dagen, is bekend geworden, dat de Harmonie voor wat de Vaandelafd. betreft het hoogst aantal punten heeft behaald. Zo wel bij de Harmonie als Fanfare korpsen. De jury werd gevormd door de volgende heren, P. Stalmeier, R. v. Yperen en D. Erkens. W. Rissema, secr. De hengelsportvereniging begon dit jaar niet ongunstig met de nieuwe serie van elf concoursen om de C. J. Abenbeker. Er wa ren meer deelnemers dan voor heen. Dit niet alleen door nieu we deelnemers, die zich dit jaar hebben aangemeld, maar mede door het enthousiasme van alle leden. Er is sportief gevist. Niet alleen in de eigen vereniging maar ook elders in diverse twee kampen en andere concoursen. Hoogtepunten blijven toch altijd de tweekampen en vooral de tweekamp met de afd. Biljart van WF. 's Morgens wordt dan ieder een begroet in de bus als of men elkaar een jaar niet heeft gezien. Deze tweekamp was dit jaar bijzonder geslaagd. Dit mede weer door de grote deel name van beide verenigingen, wat waarschijnlijk voor een deel verdienste is van de voorzitter van de afd. Biljart de heer W. Meelnig. De diiverse andere concoursen waren dit jaar niet altijd even succesvol voor ons. Dit neemt niet weg, dat de H.S.V.-WF een steeds grotere bekendheid krijgt. De henge laars die doorgaans onderaan de ranglijst staan, hebben zich dit jaar zeer goed geweerd, want de strijd om de C. J. Abenbeker was dit jaar pas op de laatste concoursdag gestreden. Jam mer dat de heer Antoon Schou ten door een ongeval moest op geven. Toch is hij zeker niet als laatste geëindigd. Plezierig was dit jaar het uitbreidende leden tal met goede vissers. Misschien mogen wij het volgende seizoen weer wat nieuwe leden inschrij ven. Er zijn nog best vissers onder u. Tussen haakjes, wist u dat de H.S.V. ook koppelconcoursen houdt, en dat men dat dan niet doet speciaal voor een prijsje, maar doodgewoon om wijzer te worden van elkaar, want num mer één, dus de kampioen, kop pelt aan nummer 32 bijv. en zo krijgt dan de mindere visser de kans om wat meer aan de weet te komen. Nu we het over de kampioen hebben vallen we ge lijk met de deur weer in huis. Dit jaar werd Frits den Houting kampioen, bravo Frits! Het wa ren voor Frits twee spannende concoursen doordat hij ineens 10 punten achterstond op Jan v. d. Bijl. Toch werd Frits met 2 punten verschil kampioen. Hij mocht uit handen van onze voorzitter, Jan Broos de mooie C. J. Abenbeker ontvangen. De eerste vijf vissers zullen we noe men: 1. F. J. den Houting, 57 punten; 2. J. v. d. Bijl, 59 pun ten; 3. Ch. Zonneveld, 108 pun ten; 4. J. Zonneveld, 113 punten en 5. C. Bresser, 120 punten. De zwaarste vis staat op naam van J. v. d. Bijl, een brasem van 1200 gram. Het was voor Jan gelijk raak in Maassluis en wel bij het eerste concours. Zo, dit was dan zo ongeveer de H.S.V. tot oktober. De vleesconcoursen, waar het er ook weer spannend aan toe gaat, zijn bij het ter perse gaan van dit blad nog aan de gang. Deze worden gevolgd door de eieren-concoursen, die beginnen in januari. U weet, het visseizoen sluit op 31 maart en 1 juni beginnen wij weer op nieuw. Dus als u denkt: het lijkt mij wel wat, bel dan eens 731949 of 712052 en informeert u eens. Tenslotte wenst het bestuur van de H.S.V.-WF de Directie, Hoofd bestuur en de leden, prettige feestdagen en een voorspoedig 1977. Het Bestuur. JAARVERSLAG TENNIS Het 30-jarig bestaan van onze vereniging werd dit jaar op 3 april 1976 begonnen. Mej. P. van Kruiningen opende de tennis baan door als te doen gebrui kelijk een lint door te knippen. Het weer was op die dag niet zo mooi, maar de zomer heeft onze vereniging zeer veel vreug de gegeven door het prachtige weer. De opkomst was „daardoor" groot en voor de nieuwkomers en leden was er tijd genoeg om het gehele seizoen te komen en te gaan, wanneer ze maar even tijd konden vinden. Tournooien, competitie en trai ning verliepen als vanouds. Het feest dat werd gegeven in verband met het 30-jarig be staan, was een groot succes. Maar aan alles komt een einde en zo ook dit tennis seizoen. De rackets heeft men intussen weer opgeborgen voor het volgende jaar. Nieuwe leden zijn van harte wel kom. Laat ons dat uiterlijk eind januari even weten in verband met het indelen van de training schema's. U kunt zich opgeven bij mevr. E. Heyman, toestelno. 3043. Wij wensen alle Wilton-Fijenoorders prettige Kerstdagen, een goede jaarwisseling en een voorspoe dig 1977. Het Bestuur. WF AFDELING VOETBAL Wij moeten vaststellen, dat het in 1976 een goed jaar is geweest voor wat betreft de resultaten alsmede de aktiviteiten van de afdeling Voetbal. De aktiviteiten stonden in het kader van het 30- jarig bestaan van de v.v. WF. De festiviteiten begonnen op 3 april 1976 met een „open huis" in de Wielerbaan kantine. Vele oud-leden staken een bezoek af. Op 10 april gingen er twee teams naar Anna Paulowna om daar tegen ARP te spelen. Op 24 aprfil 1976 was onze grote „feestavond". Ook een groot succes door opkomst en gezel ligheid. Op 28 april 1976 startte geheel nieuw de WF-nederlaag serie tegen Schiedams sterkste amateurverenigingen om de WF jubileum bokaal die gewonnen werd door de SH en VV Schie- aem. De resultaten waren, dat WF 3 wedstrijden heeft verloren en 3 gewonnen en 1 gelijkspel. Geen slecht resultaat. Op 30 april 1976 gingen onze junioren, vergezeld van hun lei ders, naar Soestdijk om deel te nemen aan het défilé ter gele genheid van de verjaardag van H. M. de Koningin. Later op de dag gingen zij naar het Dolfina rium in Harderwijk. Dit waren dan de aktiviteiten i.v.m. het 30- jarig bestaan. Wat de vereniging aangaat kun nen wij alleen maar trots zijn, want voetbalden we in 1974 nog met 4 elftallen in de competitie, nu zijn het er 8 geworden. (5 ju nioren elftallen). De resultaten logen er niet om, ons 1ste elf tal miste op een haar na het kampioenschap en kwamen 1 punt te kort; het 2de elftal werd ook 2de met 1 punt achterstand. De overige elftallen draaiden al lemaal goed mee in de bovenste regionen van hun afdeling. Bij de junioren gaat het steeds beter. Waren in het begin van de competitie de resultaten niet zo best, naar gelang de compe titie vorderde kwamen er ook de overwinningen. Vol goede moed zijn wij gestart met de nieuwe competitie. De tot nu toe behaalde resultaten zijn buitengewoon goed te noe men. Ons 1ste, 2de en 3de elf tal zijn nog ongeslagen en staan bovenaan. Ook ons 4de elftal staat op de eerste plaats. Het 5de en 6de elftal draaien met wisseld succes en het 7de elftal (dat zijn onze oudjes) doen het ook prima. Het 8ste elftal be gint nu ook een beetje te wen nen, zodat ook dat de eerste overwinning heeft behaald. De junioren doen het nog niet zo best. Dat komt doordat ze nog moeten wennen, want bij de A-junioren gingen er maar liefst 14 over naar de senioren, wat voor het A-elftal een groot verlies is, omdat er op het ogen blik maar 12 over zijn. De B-junioren spelen wisselval lig; evenals de C-junioren. Bij onze pupillen komen wij er ook een paar te kort, zodat we bij de junioren best versterking kunnen gebruiken. Heeft u een zoon of neef; laat ze gerust ko men ze zijn van harte welkom bij ons. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de heren L. v. d. Water (te bereiken onder nummer 3492-bedrijfsschool). H. de Gids (te bereiken onder num mer 3436). Mocht u na werktijd inlichtingen wensen, wendt u zich dan tot de secretaris, de heer J. J. Maag denberg, Bachplein 65, Schie dam tel.: 709022. Verder nodigen wij een ieder, die belangstelling heeft, uit om eens bij ons langs te komen om te kijken hoe het bij ons is. Wij zijn iedere zondag in de Wielerbaan-kantine aanwezig. Misschien heeft u dan ook wel interesse om bij ons te komen voetballen: u bent van harte welkom. Tot besluit willen wij, nu het jaar bijna om is, van deze gelegen heid gebruik maken om de Di rectie, Hoofdbestuur en alle le den en donateurs, en zij die sympathie voelen voor onze ver eniging, prettige kerstdagen, een prettige jaarwisseling en al vast langs deze weg een voor spoedig 1977 toewensen. Het Bestuur.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1976 | | pagina 33