O nconventionele trouwdag met huwelijks foto's in de fitterij van WF 10 Album Arnold de Jong trouwde met Gerrie Kooy Onze nog jonge medewer ker uit de Fitterij Arnold de Jong en zijn echtgenote Ger rie Kooy houden van origina liteit. Op hun huwelijksdag 6 januari jl. kwam dat nog eens duidelijk tot uiting. Want het geijkte of obligate huwelijks plaatje in het park of de foto studio na afloop van de hu welijksvoltrekking kwam per tinent niet aan de orde. „Wij hebben impulsief gerea geerd, m'n vrouw en ik", zegt Arnold tevreden knikkend. „Nee, hebben we tegen de fotograaf gezegd, ook niet in het museum. Gewoon er gens buiten. Maar toen hij ons wilde fotograferen vóór een hier bij WF in de omge ving liggend bedrijf, zeiden Gerrie en ik: niets ervan, lie ver bij Wilton-Fijenoord". Voorkomend Hij moet er zelf nog om lach en, althans achteraf. „Ik zat een beetje in de rats. Wij wis ten niet of we het terrein op mochten. Er staan van die grote borden met „verboden te fotograferen". Maar er wa ren geen problemen. De mannen aan de poort waren zeer voorkomend. Ze hadden er schik in. Nou en toen naar de Fitterij. Dat gaf me wel een consternatie, 't Werk lag ge lijk plat!" En opmerkingen natuurlijk? „Dat kun je geloven. Leuke opmerkingen en ook wel ne gatieve, zo van: dat zou ik nooit doen. Maar wij vinden het op deze manier nu een maal leuk. Actiefóto's op je trouwdag in het bedrijf, waar je werkt en in de afdeling. M'n vrouw was daar nooit geweest. Wel op de Bedrijfs- school indertijd, want ik ben eerst leerling op die school geweest. Een gezellige tijd. En in de Fitterij heb ik het ook best naar m'n zin". Het kerverse echtpaar trouw de in het Stadhuis in Schie dam, waar eveneens al zeer ongedwongen foto's van het gebeuren en van vlak na de plechtigheid werden geno men en die nu het trouwal- bum vullen naast die van de opnamen bij WF en van de latere receptie in Vlaardin- gen. Arnold de Jong en Ger rie Kooy trouwden op hun ei gen manier, vlot, plezierig en daarbij tevens de band met het bedrijf tot uitdrukking brengend. Vandaar dit plaatje in het WF-Nieuws, voor dit positief ingestelde echtpaar, en ook omdat dit de eerste keer is, dat dit gebeurt. (Foto's: Martin van der Burgh) De heer Van Woerkom feliciteert het jonge paar De „duimschroeven" worden al aangehaald Beide benen op een stevig fun dament; fle huwelijksboot wacht op de achtergrond.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1977 | | pagina 12