W.A.C. betrok prachtig nieuw "Praethuis" 12 de kleuren matter, maar wel fraai. De groene bladen ver anderen; zij krijgen diverse prachtige tinten, vooral wan neer het getemperde licht van de milde herfstzon erop valt. Ik hoop, dat u in zulk een licht op Wilton-Fijenoord zult terugblikken". Hij besloot zijn aandachtig door de volle zaal gevolgde toespraak met het aanbieden van een souvenir. Foto links: Een gezellig praatje op de valreep met de heer Gomes Foto rechts: Ook interesse van de heer Schurink „Ik stel het bijzonder op prijs het lint te hebben mogen doorknippen waardoor ,,'t Praethuis" weer officieel is opengesteld." Dit merkte het lid der directie, de heer ir B. Wilton, onder meer op, toen hij op donderdagavond 20 januari de officiële opening van het nieuwe „Praethuis" van de Wilton Automobiel Club verrichtte. Hij deed dat graag. „Het ver enigingswerk heeft altijd een warm plekje in mijn hart ge had. Wij hebben altijd vele personeelsverenigingen ge had, die soms ook weer wer den opgeheven, bijvoorbeeld O en A (Ontspanning en A- musement), die destijds het record had van 2000 leden. Met 3000 leden is de W.A.C. een goede opvolger, die naast ontspanning in een be hoefte voorziet". Het aantal leden van de W.A.C. noemde hij bijzonder groot: „Maar on ze vereniging had vroeger ook ongeveer 2000 leden, dat scheelt niet eens zo veel! In wezen is er ook niet zo veel veranderd. In het verenigings leven komt men bij elkaar om zich op ontspannende wijze in te zetten voor een bepaald doel. Bij de W.A.C. is dat cen trale doel de auto. Men komt bij elkaar, spreekt eikaars problemen door, helpt elkaar, kortom de auto is het middel punt, waaromheen een bloei ende gemeenschap leeft". Auto Hierbij wees hij op het feit, dat de auto echter niét alleen een hobby is, maar voor ve len een onmisbaar gebruiks goed. „Het aardige ervan is juist de zelfwerkzaamheid van de mensen hieraan". Daarna plaatste hij een grap je in de richting van de vele autodealers waarmee de W.A.C. contacten onderhoudt. Als dank bood het bestuur van de W.A.C. hem een fraai polychroom bord aan. Voorzitter A. Schot memo reerde hoe indertijd het Een geschenk van de heer Bakker

Wilton Fijenoord Nieuws | 1977 | | pagina 14