WILTON FIJENOORD NIEUWS Inhoud Personeelsorgaan van de Dok- en Werf- Maatschappij Wilton-Fijenoord B.V. RSV Redactie-commissie: ir O. J. van der Vorm, voorzitter; B. Blommers; G. Gort; drs R. A. Kollewijn; S. J. Loos; Ing J. Noordewier; Ing M. C. Oranje; jhr. ir R. F. P. Röell; J. Vermeulen; M. van Vliet, eindredacteur. Medewerkers: F. W. Dingjan; W. G. Kienhuis; A. A. Potuyt; W. G. E. Valk. Foto van de maand; Arnold de Jong trouwde op 6 januari jl met Gerrie Kooij, zijn bruidsfotorepor tage liet hij gedeeltelijk opnemen in de fitterij van ons bedrijf. (zie verder pag. 10). (foto: Martin van der Burgh) 1 Bouw dokloods voor fregatten be gonnen 2 Officiële mededelingen 3 Felicitaties voor nieuw omslag WF-Nieuws Dank aan Koningin Wilhelmina Fonds Ook "Stena Danica" wordt 2.40 m hoger 4 Kiel eerste Indonesische korvet op gemoderniseerde overdekte helling gelegd 5 Routine werk aan "Chevron the Hague" "Huwelijksproblematiek soms eender als een fusiegebeu- ren" 7 Jubilarissen van de maand 9 "Persoonlijke benadering van de mens centraal" 10 Onconventionele trouwdag met huwelijksfoto's in de fitterij van WF 11 Bedrijfseigensfeer is te vergelijken met het leven in het gezin 12 W.A.C. betrok prachtig nieuw "Praethuis" 13 Dankbetuigingen Model van "Koningin Wilhelmina" hangt in Zweden bij Götaverken Willy Wilton Fonds 14 Personalia Punt 1: veiligheid 15 In memoriam 16 Vereniging Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Voor het overnemen van foto's is tevens de toestemming van de redactie vereist. Kopij volgend nummer: de kopij voor het maartnummer dient vóór 10 maart in het bezit van de eindredacteur te zijn.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1977 | | pagina 2