Felicitatie voor nieuw omslag WF-Nieuws Ook "Stena Danica" wordt 2.40 m hoger Dank van Koningin Wilhelmina Fonds 3 Het WF-Nieuws heeft vorige maand een nieuw omslag ge kregen vanwege het feit, dat wij zijn gestart met de 40ste jaargang. Hieraan werd uitvoerige aan dacht besteed in Het Nieuwe Stadsblad en Groot Vlaardin- gen/De Maaskoerier. Maar daarnaast ontvingen wij di rect na het verschijnen van het januari-nummer een zeer lovende brief van de Vereni ging van Bedrijfsredacteuren in Nederland, waarin men de felicitaties ophing aan een uitspraak van burgemeester drs. A. J. Lems, die hij deed tijdens een jubilarissen bij eenkomst en waarvan in be wust nummer een verslag stond gepubliceerd. De brief drukken wij hierbij af. Kankerinstituut te Amster dam, de universitaire kanker centra te Groningen, Nijme gen, Utrecht, Leiden en Am sterdam alsmede de regiona le kankercentra in Leeuwar den, Deventer, Arnhem, Maas tricht, Eindhoven, Tilburg, Middelburg en Den Haag. De kontinuïteit van de research staat hierbij centraal. Op lan gere termijn streven wij via het kankeronderzoek naar snellere herkenning van de ziekte, een steeds hoopvoller uitzicht en nog meer verfijn de behandelingsmethoden. Het doel op lange termijn in Nederland en daarbuiten is vanzelfsprekend een wereld zonder kanker. Nogmaals heel hartelijk dank!" R. Gebhard - voorzitter p/a IHC Holland Postbus 6141 Rotterdam VERENIGING VAN BEDRIJFSREDACTEUREN IN NEDERLAND 4 februari 1977 Redactie "Wilton Fijenoord Nieuws" Postbus 22, Schiedam Mijne Heren, "Veertig jaar haal je niet makkelijk. Je moet bekwaamheden bezitten en een prettig mens zijn om het zo ver te brengen. "Aldus citeer ik uw blad, 40e jaargang no l.Ook een personeelsblad moet bekwaamheden bezitten en prettig overkomen. Graag wil onze vereniging u gelukwensen met het 40 jarig jubileum van WF-Nieuws. Vooral in deze tijd is een goede, zorgvuldige interne voorlichting van zeer groot belang. De rol die een personeelsorgaan hierin speelt is heel groot. Vandaar, dat wij bij een jubileum als het uwe graag van harte zeggen: proficiatjEn nog vele jaren. Bestuur, Van de Nederlandse Vereni ging tot Steun aan het Ko ningin Wilhelmina Fonds voor Kankerbestrijding ontvingen wij een dankbrief. De dank betrof het feit, dat het perso neel van Wilton-Fijenoord voor het KWF in 1976 een be drag heeft bijeengebracht van 2.068,48. De brief ging vervolgens ver der: Kortelings arriveerde aan de werf de „Stena Danica", die evenals het zusterschip „Ste na Jutlandica" van de Zweed se Stena Lines een ingreep zal ondergaan, waardoor het schip 2.40 wordt verhoogd. Een dergelijke vrijwel unieke operatie voerden .wij met suc ces aan het laatstgenoemde schip uit. Dit schip heeft haar dienst tussen Götenburg en Frederikshavn inmiddels her vat. Vóór de verbouwing konden de beide schepen op het bo- De „Stena Danica" in dok vóór de „reparatie" „Het zo uiterst belangrijke werk van de kankerbestrij ding kunnen wij alleen voort zetten indien wij voldoende geld ontvangen. Daar helpt u echt schitterend aan mee. Speciaal ten aanzien van het instandhouden en uitbreiden van bestaande projekten. Wij noemen in dit verband bij voorbeeld het Nederlands

Wilton Fijenoord Nieuws | 1977 | | pagina 5