Routine werk aan "Chevron the Hague" "Huwelijksproblematiek soms eender als een fusiegebeuren" 5 Voor het bekende dokken en verven en bovendien survey- werkzaamheden waar onder het repareren van een huid- schade, lag kort geleden aan de werf de tanker „Chevron The Hague" (23.000 dwt). Ir B. Wilton bij jubilea „Terugdenken aan de dienst jaren, die achter je liggen, is als het luisteren naar een. sprookje". In zijn toespraak tot de jubilarissen op 28 ja nuari jl. in de kantine Hoofd kantoor zou het lid der direc tie, de heer ir B. Wilton, zijn geponeerde stelling nader uitleggen. „In een sprookje worden de meest vreselijke zaken aan de orde gesteld: een gelaars de kat, die een tovenaar op eet; een wolf die het zeven geitjes moeilijk maakt. Maar het is de toon, waarop iets verteld wordt. Kinderen kun nen die eigenlijk afschuwelij ke dingen dan best verdra gen". Hij trok een parallel. „U heeft gedurende uw diensttijd moeilijkheden ervaren en pro blemen meegemaakt. En toch voelt u alles achteraf zachter aan, als een sprookje. In dat sprookje is Wilton-Fijenoord de koning, de werkgever, die als in het sprookje soms ook niet aardig is". Positief Maar wat achter ons ligt komt meestal toch positief op ons over. „Vandaag kunnen we daarom feest vieren met de dames erbij. Ik weet nog goed hoe de jubilea vroeger wer den gevierd. Het hoofd per soneelszaken deed dat als het ware even tussen twee besprekingen door. Daarna is toen ingesteld de gezamenlij ke viering met de echtgenotes erbij. Later ben ik pas gaan begrijpen hoe belangrijk het was. Want de dames geven altijd de indruk, dat wij man nen het allemaal wel even doen, maar zij zijn het die in wezen aan de touwtjes trek ken. Of doen wij het geza menlijk man en vrouw?" De heer Wilton dacht dat zijn

Wilton Fijenoord Nieuws | 1977 | | pagina 7