Jubilarissen van de maand 7 fitten" monterde hij een pijp- fitter op. „U werkte veel voor de koopvaardij en marine schepen. Goed zo". Een spui ter had al heel wat vierkante meters achter de rug. „Tja, u heeft heel wat weggeschil- derd en gespoten. Voor u bij ons kwam was u kleermaker". Een boomlange ijzerwerker kreeg te horen: „Vanwege uw lengte wordt u alleen in gezet voor de grote secties. Thuis bent u een groot dui- venliefhebber". Een technisch administrateur was als schil der begonnen. „Later over naar de administratie en nu houden de budgetten je be zig". Schilder Ook een pijpfitter was als schilder begonnen. „Nog op Delfshaven gewerkt en toen naar de fitterij hier in Schie dam". Een assistent project baas had eerst bij Van der Giesen De Noord gewerkt. „Maar toen zag u Commissie II boven het hoofd hangen en bent toen maar hierheen ge komen", lachend knikte de heer Wilton hem toe. Tot slot sprak hij een carrouseldraai er toe. „Die carrouselbank hebben we toen van Fije- noord meegebracht. Je moet hem goed kennen want hij kan kuren hebben. Daarom gaat het altijd om de man achter de bank, want die weet er altijd alles van". Felicitaties van de heer Van der Vorm en medewerkers M. J. van Gent Budget-administrateur B.D. 40 jaar C. A. Assenberg boorder-N.B. 40 jaar M. van Hulst Ass. baas-rep. 40 jaar C. van Kapel C. Molendijk lichtdrukker-telTkam.-N.B. ijzerwerker-N. B. 40 jaar 40 jaar A. M. F. Smolders el. lasser-rep. 40 jaar T. C. N. de Ridder afdelingsbaas-rep. 40 jaar

Wilton Fijenoord Nieuws | 1977 | | pagina 9