Belangrijk bedrijfsbezoek aan WF Vorming en opleiding Valk 8 Poseren voor de Bedrijfsschool Uitleg van de heer Valk L'elangstelling voor het onderricht heden voor de jeugd. Het was hier dat het lid der directie, de heer ir O. J. van der Vorm, de gasten offiiceel welkom heette. Na een uitgebreide rondwandeling door het com plex, vertelde de heer Valk enige bijzonderheden over de specifieke wijze van dit on derwijs voor a.s. vaklieden. Hierna volgde een busrit over de werf, die werd besloten met een bezoek aan de Villa. Het lid der directie, de heer ir B. Wilton dankte hier de gasten voor het bedrijfsbe zoek en voor de mogelijkheid die het bedrijfsleven op deze wijze geboden werd om re ële ervaringen te toetsen aan de dikwijls papieren ideeën. Voldaan keerden de Rijn- mond-afgevaardigden daarna terug naar hun haardsteden. „Het is bijzonder belangrijk, dat er een gezonde en goede uitwisseling van gedachten komt tussen ambtenaren en werkgevers". Dit was een van de uitspra ken, die de heer Fibbe, voor zitter van het Openbaar lichaam Rijnmond, deed in zijn dankwoord gericht tot de voorzitter van het bestuur van de F.M.E. afdeling Rotterdam, bij zijn bezoek aan WF. Dit bezoek aan onze werf sloot een bijzonder drukke „ontmoetingsdag met het be drijfsleven" af voor de Com missie van Advies voor Eco-> nomische Aangelegenheden en Openbare Nutsbedrijven en voor een aantal hoofd ambtenaren van het Open baar Lichaam Rijnmond. Het zwaartepunt van het be zoek lag op de Bedrijfsschool met haar opleidingsmogelijk-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1977 | | pagina 10