Vormingskamp 1977 Personalia Dankbetuigingen "MEMOIRES BI] EEN AFSCHEID" Als de bekende "donderslag" kwam het nieuws neerploffen, En heeft velen bij verrassing getroffen! Want wat was er aan de hand Directeur Wilton stapte een jaar eerder aan de kant! Of wel, hij ging een jaar eerder met pensioen. Door het tijdsbeeld gedwongen, moest hij die keuze doen! Maar we voelen met onze klompen aan, Liever was hij nog een tijdje door gegaan! Want heus en dat is buiten kijf, Daarvoor was hij te véél verknocht aan ons bedrijf! Doch het valt niet te ontkennen Het feit is daar en dat is even wennen. Als we naar het verleden kijken En terloops hier en daar een kreukje glad strijken, Zo makend door de jaren heen de balans Dan waren we met de heer Wilton heel wat mans! Dat ervaren wij allen zéér intens. Want in hem hadden we als directeur een mens! Helemaal zonder fouten al was het nog zo klein? Dat is onmogelijk dan moet je geen mens doch robot zijn. En tellen we alles bij elkaar Dan is de conclusie: "Dik voor elkaar"! Tenslotte mag u ook wel weten, Wij zullen u niet gauw vergeten!! Daarom van harte en heel bewust, Geniet nog maar jaren van uw welverdiende rust!! C. VAN SCHAYK 10 Hoewel het mooie weer, wat toch bij kamperen hoort, nog op zich laat wachten, zijn de voorbereidingen voor het vormingskamp 1977 afgerond. De heer Van Maanen, die al weer heel wat jaren deze kampen leidt, is er ook dit jaar in geslaagd de kampin deling rond te krijgen, reke ning houdend met examens, feestdagen en de grote va kantie. Bij deze voorbereidingen speelt de Schiedamse Ver keerspolitie weer een grote rol. Ook dit jaar wordt de fiets of bromfiets, waarmee de 100 kilometer tocht wordt gemaakt, aan een deskundi ge keuring onderworpen. De keuringsdata zijn inmiddels bekend gemaakt. Het eerste kamp zal maandag 2 mei van start gaan. Zes da gen in teamverband werken in ons eigen Vormingscen trum in de Hilvarenbeekse bossen. Het wordt weer een pittig programma met sport activiteiten, droppings, excur sies, kaartleesoefeningen en andere activiteiten. De kampindeling ziet er als volgt uit: 2 t.e.m. 7 mei: Scheepsme- taalbew. 2 b 9 t.e.m. 14 mei: Lassen 2, Al gemene Technieken 2. 6 t.e.m. 11 juni: Bankwerken 2. Voorber. Leerjaar. 13 t.e.m. 18 juni: Plaat- en Constructie werken 2, Scheepsmetaalbewerking 3. 1 t.e.m. 6 aug.: Bankwerken 3, Elektro 3. 8 t.e.m. 13 aug.: Pijpenbewer- ken 3, Lassen 3. 15 t.e.m. 20 aug.: Scheepsme taalbewerking 2A, Elektro 2. 22 t.e.m. 27 aug.: Pijpenbe- werken 2. P. G. van de Geer EP era In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: M. van der Steen gereedschap uitgever 6-5-1977 In verband met het naderen de afscheid van de heer ir B. Wilton ontvingen wij van een van onze medewerkers een 40-jarig dienstverband H. F. Jung 25-jarig dienstverband J. Westerveld rijmpje, waarin deze aan zijn gevoelens de vrije loop liet. Het rijmpje drukken wij hier bij af. RECTIFICATIE Tot onze grote spijt werden in het vorige nummer van het WF-Nieuws bij de jubilarissen twee foto's verwisseld. Hierbij zetten wij deze zaak recht. J. J. JONK administrateur P.D. 25 jaar J. LAMENS techn. administrateur N B. 25 jaar

Wilton Fijenoord Nieuws | 1977 | | pagina 12