ELINGENO :ICIELEME DEDELING NOFFICIE UhLtMbUI rMFDFI INfl Officiële mededelingen 4 Henri Wilton twintig, waar nu ons bedrijf is gevestigd. De toen zes me ter diepe haven was een peil loze diepte Nu rekenen wij met het dubbele •Het was een spitse, intelli gente, briljante man. Op de werf vroeg eens een reder in het voorbijgaan: „Do you be long to this yard?" „No", was het antwoord „this yard be longs to me (behoor je bij deze werf? Nee deze werf behoort aan mijHij was voortvarend en geestig. Het langst is Willy bij de werf ge weest. De jongste broer van Bart, Henry en Jan (de vader van „onze Bart") bracht het tot 50 jaar directeurschap. Hij zette voort wat zijn oudere broers hadden opgebouwd; hij zorgde voor de continue ring, het laten doorgaan van de routine. Niet alle Wiltons hangen in geschilderde vorm in de directekamer, waar wij oog in oog staan met alleen degenen onder hen, die, zo als dat heet „oudste" direc teur zijn geweest. Om een indruk van hen te geven publiceren wij hierbij de foto's van hen. Hierdoor delen wij u mede, dat met ingang van 1 april 1977 de heer H. A. Roothaan, plaatsvervangend hoofd van de Technische Wetenschap pelijke Afdeling tevens be last is met de leiding van het metaalkundig laboratorium van die afdeling. Het -metaalkundig laboratori um omvat de volgende groe pen: chemisch onderzoek mechanisch onderzoek metalllografisch onderzoek niet-destructief onderzoek Daarnaast is de heer Root haan verantwoordelijk voor de beoordeling van radiogra fieën. De heer Roothaan blijft recht streeks ressorteren onder de heer H. van der Vorm, hoofd van de Technisch Weten schappelijke Afdeling. De Directie Willy Wilton

Wilton Fijenoord Nieuws | 1977 | | pagina 6