Dankbetuigingen Vorming en opleiding Voor vijfde maal "Mersey- side" op bezoek bij WF "Het is voor de vijfde achter eenvolgende keer, dat er een uitwisseling in het kader van de samenwerking tussen de afde ling V O van WF en de Mer- seyside Training Counsil - East Kilbride and District Enginee ring Group Training Associa tion plaatsvindt". Aldus constateerde het hoofd van de Personeelsdienst, de heer drs R. A. Kollewijn, op maandagmorgen 15 augustus Poserend voor 'n schip Hierbij dank ik allen zeer harte lijk voor de belangstelling be toond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man. Mevr. W. Op den Kelder- Van Assen Directie, bazen, collega's en vele anderen dank ik hierbij hartelijk voor de belangstelling jl„ toen hij de start gaf voor het begin van deze nieuwe mani festatie. Hij werd ingeleid door de heer W. G. E. Valk, chef V O. Deze hoopte, dat het tussen de zes Britse en zes Nederlandse jon geren goed zou clicken, maar hij had daar geen hard hoofd in, gezien de ontwikkelingen na de ontmoeting bij de boot in Hoek van Holland. Als bekend worden de zes Brit se jongens ondergebracht bij zes WF-jongeren die verleden jaar de Bedrijfsschool hebben verlaten. Na vier weken gaan deze WF-jongens mee naar Engeland, dan wel Schotland voor een vierweeksverblijf aldaar bij hun Engelse tegen voeter. De heer Kollewijn was van oor deel, dat de jongeren over-en- weer veel van elkaar kunnen le ren, zowel thuis, in het werk als op de plaatsen, waar de vrije- tijd wordt doorgebracht. In korte trekken schetste hij enige kenmerken van ons land: betoond tijdens de langdurige ziekte en na het overlijden van mijn man. Mevr. N. de Kwant- Van der Cingel Dankbetuigingen ontvangen i.v.m. het 40-jarig jubileum: F. H. Krohne het leven beneden zeespiegel, de overbevolking, de wereld handel, waarvan voor een groot deel afhankelijk is ons nationaal inkomen. Hij be schreef voorts in een vogel vlucht de huidige economi sche moeilijkheden. In het menselijke vlak wees hij op de verschillen tussen indivi duen. "Die verschillen lijken nog gro ter door het spreken van ver schillende talen, maar op de hele wereld zijn geen twee mensen dezelfde en toch moe ten wij onderling relaties opbouwen om in vrede op de ze turbulente wereld met elkaar te kunnen leven". Overi gens wees hij als overeen komst tussen de Nederlanders en Engelsen aan hun gevoel voor humor. Hierna nam de heer Valk enige praktische zaken en het pro gramma voor de komende we- G. J. den Ouden J. M. Verkade Dankbetuigingen ontvangen i.v.m. afscheid wegens het be reiken van de pensioenge rechtigde leeftijd: L. Taffijn ken door. Waarvan de hoogte punten zijn: Introductie in het Bedrijf op 15 augustus, op 19 augustus een bezoek aan IHC-Smit te Kin derdijk, 26 augustus ontvangst door de Haven en Vervoer- school tijdens de Rotterdam dag, bezoek aan een container terminal. Donderdag 1 september Vol- jj leybal-wedstrijd tussen de Britse en Nederlandse jon gens, kamperen in het Vor mingscentrum te Hilvaren- beek. Vrijdag 2 september een bezoek aan Lips. Maandag 5 september officiële ontvangst door de Britse Consul-Gene raal Mr. W. F. B. Price. Vrijdag 9 september Amster dam-dag met een bezoek aan het Aviodome, de KLM, een rondvaart door de Havens en Chinees-diner. Zaterdag 10 september vertrek naar Groot- Brittannië. 'n Aandachtig gehoor

Wilton Fijenoord Nieuws | 1977 | | pagina 13