Jubilarissen van de maand 6 een plaatwerker Nieuwbouw. "U bracht heel wat kabelbanen aan in machinekamers. Nu ver richt u op een vakbekwame manier uw werk aan één van onze geavanceerde machines te weten: de 1:10 automati sche Telerex-brandsnijmachi- ne". Marine Ook een koker/hakker werkte veel voor de Marine. "Met een electrische beitel bewerkte u talloze stalen platen. Tevens heeft u veel te maken met werk aan de onderzeeboten. Se cuur werk, want elk vaartuig dient safe te zijn, maar dat geldt wel helemaal voor een onderzeeboot om begrijpelijke redenen. En in de vrijetijd een mooie tuin bijhouden en dan nog lid van de vrijwillige brandweer in Ou- dekerk a/d IJssel, goed zo De heer Van der Vorm besloot met het toespreken van een machinist van de Vaartuigen- dienst, de tweede van deze bijeenkomst. "Ook u weet alles van de boerenboot. U be kwaamde zich in deze dienst in alles. Op de Fijenoord heeff u lang gezeten; een soort twee de tehuis voor u". De WF-broche keurig opgespeld Een bedrijfsfotograaf ontwik kelde zich in de loop van de ja ren tot een allrounder. "U foto grafeert hier zowel techni sche- als in het menselijke vlak liggende zaken, de zogeheten bruiloften en partijen. Het gaat om de technische en artistieke aspecten en zeer belangrijk: het klaar staan op de meest wonderlijke tijden, want vele van dat soort zaken speelt zich af buiten normale werkuren. En dan in de vrije tijd erop uit in de natuur en nog fotograferen ook. Fijn, een combinatie van het werk en beroep". "U werkte zowel voor marine als koopvaardijvaartuigen", wist de heer Van der Vorm van J. Brakxhoofde machinist Vaart.D. Rep. 40 jaar G. J. den Ouden afdelingsbaas T.D.-B.D. 40 jaar F. H. Kröhne el. lasser-N.B. 40 jaar L. H. v. Langen plaatwerker-N.B. 25 jaar J. M. Verkade A. de Wit H. Otterspeer El.Lasser-N.B. Scheepsmaker-N.B. koker/hakker-N B 40 jaar 40 jaar 25 jaar

Wilton Fijenoord Nieuws | 1977 | | pagina 8