Ir O. J. van der Vorm reikte de Koninklijke Onderscheidingen uit J. M. v. d. Sluis machinist Vaart.D.-Rep. 25 jaar F. W. Dingjan Bedrijfsfotograaf-D.S. 25 jaar H. A. Odijk telefoniste-B.D. 10 jaar "Sommige mensen vieren hun verjaardag, anderen weer niet. Zo dient men het al of niet accepteren van een Koninklij ke Onderscheiding ook te be zien. De burgemeester van Schiedam, die hier gewoonlijk de onderscheidingen namens de Koningin uitreikt, wijst daar vaak op". De heer ir O. J. van der Vorm bouwde voort op het stramien, dat burgemeester Lems vaker in zijn toespraken tot de te de coreren jubilarissen hanteert. "Aangezien er nu geen Schie dammers te onderscheiden zijn, doch mensen uit omrin gende gemeenten, zal de bur gemeester vandaag niet aan wezig zijn". Waarde De heerVan der Vorm vond het verlenen van een Koninklijke Onderscheiding van veel waar de. "Men moet het zien in het licht van het volgende: in het kleinste verband - het gezins verband - uiten wij onze waar dering voor elkaar op naam dagen. Of wij stellen het zoek licht op iemand tijdens een huwelijksvoltrekking. Wij blij ven dan stilstaan bij een be paald moment om vaak terug te blikken op datgene, dat ge daan is of om vooruit te zien op iets dat komen gaat. Dat doen wij in grotere verbanden even zeer. Ook landelijk in de vorm van de Koninklijke Onder scheidingen, die namens Hr. Ms. de Koningin worden uitge reikt". Respect Hij legde er de nadruk nog eens op dit gebruik ten zeerste te respecteren. "Doch zij, die hieraan niet willen deelnemen, hebben evenzeer recht op re spect voor hun houding: het is een zaak van over-en-weer en hangt nauw samen met ie mands persoonlijke instelling. Maar als WF-gemeenschap zijn wij er altijd bijzonder trots op, wanneer er weer mensen van ons onderscheiden wor den: het is ook een erkenning voor het bedrijf". Hierna reikte de heer Van der Vorm namens de Koningin de Koninklijke Onderscheidingen uit. V.l.n.r. De echtparen Brakxhoofde, De Wit en Den Ouden 'n Stevige handdruk

Wilton Fijenoord Nieuws | 1977 | | pagina 9