Vereniging w. HOOFDBESTUUR Ook dit jaar, 1977, heeft geen uit zondering gemaakt op het pa troon van de laatste jaren en wel in die zin, dat het leven van onze vereniging rustig is voortgegaan op de reeds sedert jaren ingesla gen weg, dit tot voldoening en vreugde van de leden. Opvallende veranderingen heb ben zich nagenoeg niet voltrok ken, zodat, afgezien van diverse bestuursmutaties, de gebruikelij ke activiteiten hebben plaatsge vonden. Onderling vonden enige wedstrij den plaats, hetgeen u reeds in het WF-Nieuws van het afgelopen jaar heeft kunnen lezen en wij prijzen ons gelukkig te kunnen zeggen dat door de verschillende afdelin gen hieraan met bijzonder veel enthousiasme is deelgenomen. Tijdens de jaarvergadering welke op 27 april 1977 werd gehouden trad de heer Boon wegens veran derde werkkring af en in zijn plaats werd benoemd de heer Flofstee als gewoon lid van het Hoofdbe stuur. Bij het afscheid van de heer Wilton werd door de verschillende afde lingen deelgenomen aan een indrukwekkende manifestatie die door onze scheidende directeur met zeer veel voldoening werd ga degeslagen. De heer Bakker, voor zitter van het Hoofdbestuur, over handigde een fraaie oorkonde, waarmede nog eens extra de dank werd overgebracht door de gehe le vereniging voor de onontbeer lijke steun welke men van de heer Wilton in de achter ons liggende jaren steeds heeft mogen genie ten. Een voldoening was het ook voor de heer Wilton om te zien hoe springlevend het verenigingsle ven bij ons nog steeds is, hetgeen bleek uit het grote aantal deelne mers, dat aan deze manifestatie deel nam en dit ondanks de toch vrij bizarre weersomstandighe den, die in feite toch ook weer pas ten bij de weemoedige stemming die zo'n afscheid toch vaak achterlaat. Noodzakelijk is ook dat wij bij een terugblikzoalsdezetochookeven denken aan de economische om standigheden die helaas allesbe halve rooskleurig zijn. Een en ander vindt vanzelfspre kend ook zijn terugslag in de finan ciële ondersteuning welke wij ge wend zijn om aan onze afdelingen te geven. Wij zullen derhalve aan gaande deze ondersteuning enige passen op de plaats moeten ma ken. Mogen wij besluiten met het uit spreken van de wens, dat de eco nomie in het volgend jaar een aan zienlijke verbetering te zien moge geven, hetgeen onze vereniging alleen maarten goede kan komen. Tenslotte, naast een woord van dank aan de vele bestuursleden voor de door hen ten toon gestel de activiteiten, wensen wij u en de uwen bijzonder prettige feestda gen toe en een alleszins voor spoedig 1978. HOOFDBESTUUR VERENIGING WILTON-FIJENOORD AFD. BILJART Nu het jaar 1977 teneinde loopt, willen wij een beknopt overzicht geven van de voornaamste ge beurtenissen, die in dit jaar in onze afdeling hebben plaatsgevonden. Op 15 januari speelden wij onze traditionele wedstrijd tegen de afd. Hengelsport van WF. Wij won nen deze wedstrijd met over macht. In de returnwedstrijd wa ren echter de vissers in de viswed strijd ons verre de baas. De avond van de visdag werd besloten met een Bingo-avond in ons clubge bouw. In het "Druiventoernooi" van de B V. H.B.C. te Wateringen behaal den wij een 3de prijs. Op 8 april hielden wij onze Paas-eierdrijf en alle deelnemers konden met eie ren huiswaarts keren. Op 22 april vond de prijsuitreiking plaats van de Bedrijfs Biljart Bond. Kampioen 1976/77 is de afd. Bil jart van de Ned. Spoorwegen, Rot terdam geworden. Wij behaalden de 6de plaats. Op 23 april hebben wij deelgeno men aan het door het Hoofdbe stuur georganiseerde afscheid van de heer Ir B. Wilton. Het is een prachtige demonstratie gewor den, waarbij tot uitdrukking kwam de verbondenheid die de heer Wil ton vele jaren heeft gehad met de vereniging Wilton-Fijenoord. Op 24 mei speelden wij een wed strijd tegen de afd. Biljart van N.V. Lips te Dordrecht, uit speelden wij gelijk 8-8. De return wonnen wij met 16-8. In de in ons clublokaal op 6 sep tember gehouden Algemene Ver gadering van de Bedrijfs Biljart Bond deelde de heren van de B.V. Sunlight mede, dat de Directie van N.V. Sunlight een beker ter be schikking heeft gesteld. De wed strijden voor deze beker worden thans in B.B.B. verband ge speeld. Op 16 september tijdens de Bui tengewone Algemene Vergade ring vond de prijsuitreiking 1976/77 plaats. Kampioen is ge worden de heer J. Pleijsier, 2de prijs de heer G. P. v.d. Horst. Win naar van het Prestatietoernooi de heer A. v. d. Windt. Op 24 september vond onze 2- jaarlijkse "grote dag" plaats. Wij hebben een wedstrijd gespeeld tegen de Koninklijke Brugge Bil jartclub "de Tunnel" te Brugge, België. Een uitvoerig verslag van deze dag is in het Wilton-Fijenoord Nieuws van november opgeno men. Met de B.V. van Amro-Bank, Irene en WF, spelen wij thans een 3- kamp. Onze 1ste thuis-wedstrijd tegen de Amro-Bank verloren wij met 14-6. De uitwedstrijd tegen Irene, wonnen wij met 12-8. Op 6 oktober moesten wij de return wedstrijd tegen de Amro-Bank spelen. Tot onze onsteltenis ver namen wij 's avonds laat, dat ons lid de heer A. Bezemer tijdens de ze wedstrijd plotseling was overle den. De heer Bezemer was Ere-lid en ruim 33 jaar lid van onze afd., waavan vele jaren als voorzitter. Een woord van dank voor wat wij len de heer Bezemer voor onze afd. is geweest, is hier zeker op zijn plaats. Onze voorzitter de heer W. Meeling heeft tijdens de begrafe nis op 11 oktober enige woorden ter nagedachtenis gesproken. De onderbroken wedstrijd van 6 oktober werd op 28 oktober ver der uitgespeeld. Zoals U uit dit ver slag kunt lezen, zijn er in het afge lopen jaar vele activiteiten in de afd. Biljart geweest. Gezien de goede onderlinge vriendschap, verwachten wij dat het komende jaar ons weer vele genoeglijke avonden met ons geliefd biljart spel zal brengen. Wij wensen Di rectie, Hoofdbestuur en onze le den prettige feestdagen en een voorspoedig 1978. Het Bestuur JAAROVERZICHT 1977 AFDELING FILATELIE Bij het verschijnen van dit over zicht ligt bijna weer een jaar filate listisch gebeuren achter onze rug zonder noemenswaardige veran deringen. Een aantal leden moesten het be drijf verlaten in het kader van de herstructurering, doch bleven fila telistisch trouw aan WF. Ons le dental bleef dan ook praktisch ongewijzigd. Onze nieuwtjesdienst en rondzen dingen lopen als vanouds weer vlot en de omzetten worden elk jaar hoger. Over de veiling, die bij het verschijnen van dit nummer juist is gehouden, kunnen wij uite raard nog niets zeggen, doch onze verwachtingen zijn hoopvol. Het enige dieptepunt is de vrij ge ringe aktiviteit van de leden op het gebied van inzendingen voor vei lingen en het klaarmaken van rondzendboekjes. Het zijn prak tisch altijd dezelfde mensen die hieraan meedoen en dit aantal is nooit hoger dan 10. Dit is wel erg weinig bij een ledental van 165. Wij willen u dan ook opwekken wat meer aktiviteit aan de dag te leg gen, zodat u en anderen hiervan profijt hebben en uiteindelijk onze hobby ten goede komt. Nu rusten er overal nog zegels waar anderen om zitten te springen. De opbrengst van de door u in de rondzending gebrachte boekjes maakt uw financiën wat ruimer, waardoor voor u weer de mogelijk heid bestaat dit extraatje te beste den aan zegels door anderen inge zonden. Wij rekenen dan voor 1978 ook op een groter aanbod uit de leden. Wij besluiten met aan Direktie, hoofd-bestuur en alle leden en fa milie prettige Kerstdagen toe te wensen en een voorspoedig 1978. Het Bestuur JAARVERSLAG FOTOGRAFIE Zoals te doen gebruikelijk geven wij zo tegen het eind van het jaar weer een overzicht van het tot nu toe achter ons liggende fotoclub seizoen. Maar allereerst willen wij nog even memoreren de subsidie, waarmee wij onze apparatuur weer naar wens hebben kunnen aanvullen. Hoofdbestuur, daar voor onze welgemeende dank, want zonder deze bijdrage zou de aanschaf van deze apparatuur echt wat langer op zich hebben moeten doen wachten. Ons clubseizoen is dit jaar geo pend door de heer A. A. Joosten uit Spijkenisse met een gevarieerde dia-show, waarvan ook onze echt genotes konden genieten.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1977 | | pagina 26