jaaRWisselinq 1977-1978 ■^"orig jaar is op deze plaats, bij de overpeinzingen rond de jaarwisseling niet zonder zorg de hoop uitgesproken, dat wij de economische storm zouden doorstaan. Nu moet worden vastgesteld dat die storm nog steeds niet is geluwd en ook in kracht niet is afgenomen. De teruggelopen wereldhandel en de effecten daarvan op het maritiem gebeuren laten ons land, dat met een hoog kostenpeil is opgezadeld, allerminst onberoerd. Slapte in de Scheepsreparatie en structurele wijzigingen in de Scheepsnieuwbouw zijn aan de orde van de dag en gaan ook W.F. niet voorbij. J jet komt erop aan te overleven. Daar is voor nodig moed van een ieder, zuinigheid, inzet, creativiteit, motivatie; kortom: een vaste, bestendige wil om het hoofd boven water te houden. Er zijn ook lichtpunten. Onze afdeling Nieuwbouw, Marine is goed van werk voorzien. Zal zij de tijdelijke slapte in de Reparatie op haar schouders kunnen dragen? \V7Ü zÜn ervan overtuigd dat dit kan en dat het diepe dal waarin wij zitten te overbrug- gen is. De Reparatie zal eens weer aantrekken. Een moeilijke periode overbruggen kan met behulp van ieders inzet, schouderen en vriendschap. Er is sprake van een wereldomvattende, moordende concurrentie. Die kan slechts worden overwonnen door te vechten voor de beste combinatie van prijs, kwaliteit en snelheid van werken, van leveren van onze producten en dito uitvoeren van onze diensten. Daarvan moeten wij het ook in 1978 hebben en daar ligt voor ons met elkaar een uitdaging. r-jo kunnen wij deze bespiegelingen toch eindigen met het uitzicht dat er licht aan de hori zon blijft en mogen wij U en de Uwen wel bijzonder van harte een goede Kerstmis en een voorspoedig 1978 toewensen. Directie

Wilton Fijenoord Nieuws | 1977 | | pagina 3