Dit jaar wederom 10.000ste borstfoto bij WF 11 Tjdens de pauze mevrouw Wilton en het echtpaar Meeuwisse gezellig aan de koffie Oude bekende Het afgelopen jaar kwam er weer een oude bekende aan de werf, het fregat Nigeria. Prachtige beelden maakte de camera hiervan tussen de pie ren bij Hoek van Holland. Een belangrijke gebeurtenis voor WF was de kiellegging van het eerste S-fregat voor onze ma rine, die o.a. door Minister Ste- merdink werd bijgewoond. De "Norstar"-reparatie sloot het WF-Journaal af. Een moeilijke klus, waarbij know-how en snelle levertijd een hoofdrol speelden. Al met al toont het WF-Jour naal mensen en faciliteiten, die WF tot een bedrijf maken, dat de toekomst toch zeker met vertrouwen tegemoet kan zien. ke schouwspel van opspatten de vonken bij het branders- werk. "Shots" vanuit onze drukkerij toonden het drukken van het RSV Repair News, dat een wereldwijde promotie geeft aan onze reparatie-acti viteiten en die van onze RSV- Partners. In vogelvlucht door liep de camera de 40-jarige historie van het WF-Nieuws. Champagne en een mooi ca deau voor de doopster waren er daarna bij de doop van de "Sidi Daoui", die nu voor Ma rokkaanse eigenaars in char ter vaart tussen Casablanca en Rotterdam. Interessant waren ook de acti viteiten van de kotterploeg en jobs als de Fritz Thyssen en de Voorne en Putten. Het overhandigen van het reiswekkertje Tijdens het Tuberova bevol kingsonderzoek van de borst- organen is ook dit jaar bij WF Weer de 10.000ste foto ge haakt. De heer C. C. v. d. Klink uit Schiedam, die van zijn werk aan de Centrale te Amsterdam speciaal overgekomen was °m de foto te laten maken, viel deze eer te beurt. Natuurlijk vormde dit voor Tu- herova aanleiding hier even bij stil te staan. De heer v. d. Klink, die het be roep van buitenbankwerker uitoefent, kreeg dan ook een fraai reiswekkertje als herinne ring aangeboden. Er was trouwens bij Tuberova nog een klein feestje te vieren. Mevrouw J. Klootwijk is dit jaar namelijk al 121/2 jaar bezig met dit zo belangrijke werk, zodat er voor haar collega's alle re den toe was de "opstalling" feestelijk met slingers op te tui gen. Koffie voor de oud-medewerkers

Wilton Fijenoord Nieuws | 1978 | | pagina 13